آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  ۵ ابزار برای یافتن معنای خطاهای رایانه ای

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ هر شخصی که با وسایل مدرن دیجیتالی کار کرده باشد، مسلماً با خطاهای رایانه ای آشنایی دارد. مرحله ی اول برای حل کردن خطاها دانستن ماهیت و دلیل بوجود آمدن آنها است و اغلب می توان نوع خطا را به کمک کد همراه آن خطا، مورد بررسی قرار داد. 
  در این گزارش قصد ترجمه کردن این خطاها را داریم که در آن ۵ ابزار برای یافتن معنای این خطاها را به شما معرفی می کنیم. شما به کمک این ابزار می توانید راه حل مناسبی برای حل کردن خطاهای رایانه ی خود پیدا کنیم.
  ۱- مرجع خطاهای سایت About.com
  این سرویس بوسیله سایت About.com راه اندازی شده است و به شما امکان مشاهده و جستجوی خطاهای رایج کامپیوتر را می دهد. پس اگر با مشکلی مواجه شدید می توانید با مراجعه به این وب سایت راه حل مناسب را پیدا کنید.
  ۵ ابزار برای یافتن معنای خطاهای رایانه ای
  ۲- مرجع خطاهای ویندوز در سایت BrianDunning.com
  این سایت توضیح بسیاری از خطاهای رایج ویندوز را برای کاربران گرد آوری کرده است. همچنین این سایت (BrianDunning.com) مرجعی برای خطاهای Mysql نیز هست که مطمئناً برای بسیاری مفید خواهد بود.
  ۳- نرم افزار WELT یا Windows Error Lookup Tool
  ۵ ابزار برای یافتن معنای خطاهای رایانه ای
  یکی دیگر از ابزار مفید برای یافتن خطاها، برنامه ی WELT می باشد که از کاربر، کد خطا را گرفته و توضیحات آن را باز می گرداند. همچنین این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا خطاها را بعنوان یک نوشته ذخیره کنند تا در آینده نیز بتوانند از این اطلاعات استفاده نمایند.
  ۴- سایت ErrorKey
  این سایت یکی از کامل ترین مراجع خطاهای کامپیوتری را دارا بوده و در عین حال ظاهری بسیار ساده ای دارد. شما قادر هستید به راحتی با وارد کردن خطای خود در صفحه ی اصلی آن، توضیحات خطا را مشاهده کنید.
  ۵- سایت ErrorGoblin
  ۵ ابزار برای یافتن معنای خطاهای رایانه ای
  این سایت نیز مانند سایت Error Key بوده با این تفاوت که خطاهای سیستم عامل مک (Mac) را نیز شامل می شود. همچنین، این وب سایت دارای اپلیکیشنی برای آیفون است تا دسترسی کاربران آیفون را به این سایت آسان تر کند.

  برچسب ها :

  نظرات