آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38658
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  دوستان؛ به حاشیه ادامه دهید تا به هدف خود برسید

  پیروانی: این حق کی‌روش نبود/ چرا شب قبل از مسابقه شایعه می‌کنند که او استعفا کرده است؟!

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ افشین پیروانی پس از بازگشت کاروان تیم ملی ایران گفت: سفر سختی بود اما بچه ها خوب بازی کردند. آنها مشکلات ویزایی و چمن مصنوعی را کنار گذاشتند و از نتیجه هم راضی بودیم و نفرات جوان هم توانستند برای تیم ملی بازی کنند.

  پیروانی همچنین درباره نگرانی‌های مردم در خصوص بیماری و شایعه استعفای کارلوس کی‌روش اظهار داشت: حق کی‌روش نبود بعد از مدت‌ها به این صورت پاداشش را بدهیم. هر کسی که مریض می‌شود برایش آرزوی سلامتی می‌کنم اما خیلی از دوستان به جای اینکه کنار تیم ملی باشند مقابلش هستند.

  وی افزود: چرا باید شب قبل از بازی مقدماتی جام جهانی شایعه کنیم کی‌روش استعفا کرده است؟ اگر او استعفا کرده باشد اول از همه من باید متوجه بشوم. کی‌روش دلخوری زیادی دارد و مشکلات هم هست اما بعد از هر مشکل بخواهیم بیماری را علم کنیم، نمی‌شود. باید حاشیه‌ها را کنار گذاشته و با هم دوست باشیم.

  مربی تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که برخی از مشکلات ممکن است رفع نشود، تصمیم شما در این باره چیست، اظهار داشت: باید از فدراسیون تشکر کنم. دل‌مان می‌خواهد آن مشکلاتی که می‌توانند برطرف کنند که همان بحث‌های مقدماتی مانند بازی تدارکاتی، اردو،لباس و زمین است. این‌ها فراهم شود خیلی از مشکلات حل می‌شود.

  ما با مشکلاتی جزئی دست و پنجه نرم می‌کنیم و هر کسی سرمربی ایران باشد ایرانی یا خارجی از نزدیک این مشکلات را ببیند متوجه می‌شود در شأن تیم ملی نیست.

  پیروانی در ادامه در پاسخ به این سوال که کی‌روش درخواست سه ماه مرخصی داده آیا این خبر صحت دارد یا خیر تصریح کرد: خیر، چنین چیزی نیست. بحث مرخصی مطرح نبوده اما چون ما به مدت طولانی بازی نداریم روی رفتن کی‌روش هیچ کسی حرفی ندارد. دوستانی که کی‌روش را مریض و سرطانی کردند و او را استعفا دادند حالا بحث مرخصی را مطرح می‌کنند.

  وی در پاسخ به این سوال که کی‌روش در یکی از بازی‌های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی در تمرینات حضور نداشته، گفت: کی‌روش دو روز اول دندان‌ درد داشت اما در تمرینات بود. پاسخ من این است دوستان به این حاشیه‌ها ادامه دهید شاید به هدف‌تان برسید.

  مربی تیم ملی ایران درباره اینکه فکر می‌کنید این شایعات از کجا نشأت می‌گیرد، یادآور شد: ما مشکلات اولیه مانند لباس داریم که هنوز با اسپانسر قرارداد بسته نشده است. مشکل زمین داریم، خدا مسئولان ورزشگاه آزادی را خیر دهد که به ما زمین دادند.

  پیروانی تاکید کرد: اگر کی‌روش بحثی می‌کند می‌گوید ۵ سال است که در ایران حضور دارد اما هنوز کمپ درست نشده است. می‌گوید کنار این کمپ آکادمی‌های پزشکی و آموزشی شبیه رئال مادرید و منچستر شالوده‌اش زده شده اما نیمه‌کاره مانده است. بحث پرداخت تلویزیونی که نداریم. خدا هواداران ۹۰-۹۰ را خیر دهد که اگر نبودند نمی‌دانیم باید از کجا پول قرض می‌گرفتیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات