آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ , Wednesday 19 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38574
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  نماینده در محمودآباد و فرماندار در جلسه تودیع ؛ این یعنی م خالفت مقیمی با تغییر ؟!

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ با روی کارآمدن هر دولتی به‌طور معمول تغییراتی در مدیریت‌ها انجام می‌شود و در سراسر دنیا نیز مرسوم است، لذا چیز عجیب و خارق‌العاده یا غیرمتعارف نیست.

  البته اصرار و ایجاد موانع یا معاملات و مبادلات در این زمینه و سهم‌خواهی‌ها از سوی نمایندگان مجلس،افراد ذی‌نفوذ،احزاب و جریان‌های مختلف نیز، جای تعجبی ندارد.
  تغییر فرمانداران و بخشداران ناکارآمد یا منتصب به دولت دهم در شهرستان‌های مختلف مازندران هم در حالی که دولت یازدهم وارد سومین سال خدمت خود شده، دیرتر از حد معمول صورت گرفته است.
  امروز تنها فرماندار برجا مانده از دولت دهم در شرق مازندران تودیع شد، محمدتقی نورزاد که از سال ۹۱ با اصرار احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه به جای محمدرضا البرزی فرماندار بهشهر شد، امروز در حالی مراسم تودیعش برگزار شد که خبری از آقای نماینده نبود.
  نماینده بهشهر، نکا، گلوگاه که امروز در محمودآباد حضور دارد، به نشانه اعتراض به این تغییر در جلسه حضور پیدا نکرد البته او در تودیع علی رجبی فرماندار نکا که با حمایت و درخواست او بر سر کار آمده بود نیز شرکت نکرد. او در تودیع رضا جلالیان بخشدار مرکزی نکا هم به نشانه اعتراض حضور نداشت و آنقدر در این زمینه اصرار کرد که بالاخره رضا جلالیان به عنوان مشاور در فرمانداری نکا ماند تا از دور هم شده، برای آقای نماینده، مثمر ثمر باشد!
  البته حضور او در مراسم تودیع سمیع‌الله مظفری فرماندار گلوگاه در سال ۹۲ به این خاطر بود که مظفری بیش از حد و اندازه خود به فعالیت‌های حاشیه‌ای که قابل ذکر نیست؛ پرداخته بود و نماینده هم باید این تغییر را بالاجبار قبول می‌کرد.
  هرچند مظفری از آن زمان تاکنون منشأ خدمات بسیاری برای آقای نماینده است چرا که ادامه سوابق کاری خود با پذیرفتن مسئولیت دفتر آقای نماینده در گلوگاه را به رفتن در استانداری مازندران ترجیح داد.
  بالاخره پازل فرمانداران شرق مازندران با آمدن سید خالق سجادی در بهشهر تکمیل شد و حالا باید ببینیم نماینده بهشهر، نکا، گلوگاه چه واکنشی در برابر این تغییر انجام می‌دهد، آیا او بار دیگر انگشت اشاره به سمت استاندار مازندران می‌برد یا خیر؟

   

  منبع: نگاه مازندران

  برچسب ها :

  نظرات