آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ , Wednesday 19 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38476
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  فرمانده سپاه کربلای مازندران:

  طرح اقتصاد مقاومتی دانش محور و مردم پایه است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ محمد حسین بابایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت آغاز هفته بسیج اظهار کرد: تشکیل شجره طیبه بسیج بنا به گفته امام خمینی(ره) از الطاف آشکار خداوند به مردم ایران و جهان بود.

  سردار بابایی وی تصریح کرد: امام راحل روزهای سخت انقلاب را به خوبی پش بینی کرد و به همین دلیل نیز فرمان تشکیل بسیجی ۲۰ میلیون را صادر کرد و هرچه از انقلاب اسلامی ایران می گذرد عظمت و اقتدار بسیجیان به خوبی آشکار می شود.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: اگر امروز در کشور امنیت پایدار حاکم است به برکت خون شهدا و رزمندگانی است که در دوران دفاع مقدس و در حال حاضر نیز در اقصی نقاط جهان در حال مبارزه هستند.

  وی اضافه کرد: تفکر بسیجی باعث پویایی نظام اسلامی ایران شد و باید قدردان این تفکر باشیم به این دلیل که این تفکر انقلاب اسلامی ایران را از بسیاری از مهلکه‌ها به خوبی نجات داد. بابایی در ادامه با اعلام اینکه تفکر بسیجی استکبار ستیزی است، گفت: امروز برخی از عناصر خود فروخته تلاش دارند که آمریکا را منطقی و زیبا نشان دهند در حالی که بسیاری از مشکلات کنونی جهان، فقر و کشتار ظلم‌های که به مردم جهان می‌شود ناشی از سیاست‌های غلط استکبار و آمریکا هست.

  وی با اشاره به بمب گزاری اخیر در پاریس نیز بیان داشت: این نتیجه اقدامات و عملکرد کشورهای حامی تروریسم هست که امروز بلای جان خودشان شد.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران یکی از اقدامات اثر گذار بسیج در کشور را طرح اجرای اقتصاد مقاومتی در برابر جنگ اقتصادی که دشمن از سال ۹۱ در کشور شروع بر علیه ما در دستور کار قرار داد عنوان کرد و افزود: در اجرای این طرح تلاش داریم که مردم به صورت خودجوش برای رفع نیازمندی‌های خویش اقدام کنند و اقدامات مناسبی نیز در این زمینه شروع شد و امروز به مرحله ای رسید که طرح اقتصاد مقاومتی به مطالبه مردم از مسئولان تبدیل شد.

  وی در پاسخ به سئوالی درباره عدم همراهی دولتمردان برای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی گفت: دولت هنوز در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی شیوه مشخصی را اتخاذ نکرد ولی اجرای این طرح هم در کشور متوقف نشد، بسیج و سپاه اجرای این طرح را وظیفه خودشان می دانند و معتل مسئولان دولتی نمی مانند از طرفی برای اجرای این طرح در استان مازندران هم ممانعتی مشاهده نشد.

  بابایی با بیان اینکه فرهنگ سازی مناسبی برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در انجام شد، بیان داشت: طرح اقتصاد مقاومتی دانش محور و مردم پایه است به هیمن دلیل هم مورد استقبال مردم قرار می گیرد.

  وی اضافه کرد: به مردم اثبات شد که این طرح می تواند گره‌های اساسی اقتصادی آنها را رفع کند. فرمانده سپاه کربلای مازندران در ادامه بیان داشت: در کنار اجرای طرح اقتصاد مقاومتی برنامه آموزش مناسب نیز در دستور کار است و مراکز فنی و حرفه ای همکاری مناسبی در این زمینه دارند.

  برچسب ها :

  نظرات