آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ , Wednesday 19 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38171
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد

  دستگیری سارقان دستگاه‌های مخابراتی در مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمدرضا رستمی گفت: در پی اعلام شکایت نماینده حقوقی شرکت ایرانسل علیه دو نفر به نام‌های «رحمان ـ ر» و «علی ـ الف» مبنی بر سرقت دو دستگاه مخابراتی از سایت شرکت، موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

  رئیس پلیس آگاهی مازندران اظهار کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی رد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس را در زمان وقوع سرقت شناسایی کردند.

  رستمی با اشاره به شناسایی مالک و راننده خودرو، بیان داشت: مظنون به سرقت پس از دستگیری در اظهارات خود، هرگونه ارتکاب سرقت را رد کرد و عنوان داشت که راننده پیمانکاری یکی از شرکت‌ها بوده و در امر جابه‌جایی تکنسین‌های شرکت به شهرستان‌های مختلف فعالیت داشته است.

  وی با بیان اینکه برابر اظهارات این فرد متهمان به سرقت شناسایی شدند، افزود: ماموران در عملیاتی ضربتی و غافل‌گیرانه هر دو متهم به سرقت را دستگیر و از آنان دو دستگاه مخابراتی کشف و ضبط کردند.

  رئیس پلیس آگاهی مازندران تصریح کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به سرقت شش دستگاه مخابراتی از سایت‌های مختلف شرکت ایرانسل و رایتل در شهرهای سمنان، دامغان، کیاسر و ایزدشهر اقرار کردند.

  رستمی خاطرنشان کرد: متهمان که وسایل مسروقه را به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان در تهران به چند مال‌خر فروخته‌اند، با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مال‌خران شناسایی و دستگیر شدند.

  وی از اقدامات پلیس در راستای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند در سطح استان خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات