آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37693
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  سفارت آمریکا سرانجام رضایت داد

  ویزای گوام برای ۳۵ نفر از کاروان تیم ملی صادر شد/لژیونرها در انتظار

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ فدراسیون فوتبال در اوایل هفته جاری اطلاعیه‌ای را در خصوص صدور ویزای گوام به شرح زیر صادر کرد:

  همانگونه که در خبرهای قبلی اعلام شده بود، فرآیند دریافت ویزای گوام (ویزای آمریکا) برای حضور ملی پوشان در این کشور متفاوت از سایر کشورها است و فدراسیون فوتبال از اوایل مرداد ماه (ماه آگوست) فعالیت خود را برای اخذ ویزا آغاز کرده است. با توجه به اینکه کشور گوام در ایران سفارت و یا کنسولگری ندارد، این کشور رفرنس ویزای خود را می‌تواند به کشور ثالثی که کنسولگری و یا سفارت در آن وجود دارد ارائه کند. از همین رو رفرنس اعلام شده به کشور امارات ارائه شد و بازیکنان شاغل در ایران و اعضای کادر فنی پس از دیدار با هند به این کشور عزیمت کردند.

  لازم به توضیح است، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی شامل ۵ گروه برای اخذ ویزای کشور گوام و به شرح زیر اقدام کردند که گروه اول شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی است که شامل ۳۷ نفر بوده و به کنسولگری آمریکا در دوبی و پس از دیدار با هند مراجعه کرده  و ویزای خود را روز دوشنبه هفته جاری دریافت خواهند کرد. این گروه شامل بازیکنان شاغل در لیگ ایران، اعضای کادر فنی و اداری تیم ملی به همراه کریم انصاری فرد و مرتضی پور علی گنجی هستند.

  بر همین اساس در بین ۳۷ نفری که برای دریافت ویزای گوام درخواست داده بودند، ویزای ۳۵ نفر صادر شد و سفارت آمریکا برای ۲ نفر از این کاروان (خارج از بازیکنان و کادرفنی ) ویزا صادر نکرد.

  همچنین گروه بعدی شامل بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ های خارجی ( لژیونرها) هستند که این تعداد به جز اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد، سایرین که در کشورهایی که به فوتبال مشغول هستند، تقاضای ویزا کرده بودند، همچنان در انتظار صدور ویزای آمریکا هستند.

   

  برچسب ها :

  نظرات