آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37672
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ایران و جهان
 •   

  جزئیات شرایط فروش خودرو با تسهیلات جدید بانکی/ وام ۱۶ میلیونی پراید و پیش‌پرداخت ۶ میلیونی ۴۰۵

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ در بخشنامه‌ای که امروز از سوی شرکت ایران خودرو به نمایندگی‌های فروش این شرکت ابلاغ شده است، امکان فروش خودرو با اقساط یک‌ساله، دو ساله، سه ساله و چهار ساله فراهم است که در فروش چهار ساله برای پژو ۴۰۵ بنزینی مبلغ پیش‌پرداخت ۶ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و ۱۲ چک هر کدام به ارزش ۲ میلیون و ۶۴۴ هزار تومان پیش‌بینی شده که هر چهار ماه یکبار باید وصول شوند.

  برای پژو پارس نیز در فروش چهار ساله مبلغ پیش‌پرداخت ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و ۱۲ چک، هرکدام به ارزش ۲ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان به فاصله هر چهار ماه پیش‌بینی شده است.

  همچنین برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در فروش چهار ساله، مبلغ پیش‌ پرداخت ۸ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان و ارزش هر چک ۴ میلیون و ۳۵۱ هزار تومان تعیین شده است.

  مبلغ پیش‌ پرداخت برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در فروش چهار ساله ۱۲٫۵ میلیون تومان و برای پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

  برای رانا نیز در فروش چهار ساله ۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پیش‌ پرداخت و برای دنا ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پیش‌ پرداخت مشخص شده است.

  مبلغ پیش‌ پرداخت برای خرید تندر ۹۰ اتوماتیک در فروش چهار ساله نیز ۲۳ میلیون تومان اعلام شده است.

  بقیه مبلغ خودرو باید توسط خریدار به صورت اقساطی و با سود ۱۶ درصد در مدت چهار سال پرداخت شود.

  امکان خرید این خودروها در دوره‌های یک‌ساله، دو ساله و سه ساله نیز فراهم است که بسته به انتخاب مشتری، میزان پیش‌پرداخت و اقساط خودرو متفاوت خواهد بود.

  شرایط و جزئیات فروش محصولات ایران خودرو را  اینجا اینجا  ببینید.

  * وام ۱۶ میلیونی پراید

  در مورد محصولات سایپا نیز برای انواع پراید ۱۶ میلیون تومان تسهیلات بانکی تعیین شده که این رقم برای تیبا اس‌ایکس یورو ۴ معادل ۱۹ میلیون تومان، تیبا ۲ ای‌ایکس یورو ۴ معادل ۲۲ میلیون تومان، انواع آریو ۲۵ میلیون تومان و وانت سایپا ۱۵۱ معادل ۱۴ میلیون تومان تعیین شده است.

  برای انواع وانت‌نیسان تک‌سوز نیز ۲۳ میلیون تومان وام بانکی، انواع وانت‌ نیسان دوگانه سوز ۲۴ میلیون تومان وام بانکی و انواع وانت‌ نیسان دیزل ۲۵ میلیون تومان تسهیلات بانکی پیش‌بینی شده است.

  برای پیکاپ ریچ، تندر ۹۰، پارس تندر، برلیانس با گیربکس معمولی و اتوماتیک ۲۵ میلیون تومان وام بانکی تعیین شده است.

  مدت بازپرداخت تعداد چک و فاصله چکها
  یک ساله ۶ چک ۲ ماهه
  دو ساله ۶ چک ۴ ماهه
  سه ساله ۶ چک ۶ ماهه
  چهار ساله ۸ چک ۶ ماهه

  فروش محصولات سایپا در دوره یک‌ساله، دو ساله، سه ساله و چهار ساله امکان‌پذیر است که برای خرید با اقساط یک‌ساله خریدار باید شش چک به فاصله دو ماه ارائه کند. این شرایط برای خرید با اقساط دو ساله شامل ۶ چک چهار ماهه و برای خرید با اقساط سه ساله شامل ۶ چک شش ماهه می‌شود. برای خرید با اقساط چهار ساله نیز خریداران باید ۸ چک شش ماهه ارائه کنند.

  به این ترتیب، سقف مدت بازپرداخت وام محصولات سایپا ۴۸ ماه خواهد بود و زمان تحویل این خودروها از امروز تا ۳۱ اردیبهشت سال آینده تعیین شده است که بر اساس درخواست متقاضی و در صورت تأیید پرداخت وام بانکی اجرایی خواهد شد. 

  جزئیات فروش محصولات سایپا را اینجا اینجا ببینید.

   

  برچسب ها :

  نظرات