آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 28 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  برخورد با قانون‌شکنان انتخابات در محمودآباد/ عوامل اجرایی انتخابات از جانبداری پرهیز کنند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ جلسه ستاد انتخابات محمودآباد با حضور اعضای این ستاد صبح امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان محمودآباد با بیان اینکه انتخابات پیش رو اولین انتخابات دولت و تدبیر و امید بوده است، اظهار کرد: باعنایت به اینکه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان برگزار می‌شود، برگزاری هرچه باشکوه‌تر این حماسه ملی وظیفه همه خادمین مردم در دستگاه‌های اجرایی است.
  وی با اشاره به اهمیت برگزاری سالم و صحیح انتخابات گفت: برگزاری سالم انتخابات آبرو و حیثیت وزارت کشور بوده و آرای مردم بنا به فرمایش مقام معظم رهبری امانت است.
  یحیی یوسف‌پور خاطرنشان کرد: این انتظار از مسئولان کمیته‌ها و عوامل اجرایی انتخابات می‌رود که با نگاه عادلانه و پرهیز از هرگونه جانب‌داری از هیچ کوششی در برگزاری صحیح انتخابات دریغ نکنند.

  این مسئول به ماده ۱۱ آئین‌نامه و قانون انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات یک رویداد ملی است و وظیفه همه ادارات است که در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات و بنا به درخواست ستاد برگزاری انتخابات شهرستان نسبت به در اختیارگذاشتن کلیه امکانات اعلام شده اقدام کنند.

  فرماندار محمودآباد ادامه داد: برگزاری صحیح و سالم انتخابات موجب ارتقاء اجتماعی و سازمانی شهرستان شده و با توجه به ضرورت برگزاری بدون حاشیه انتخابات،تمامی اعضای هیات اجرایی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از بین افراد منصف و عادل که سابقه اجرایی در انتخابات را دارند، انتخاب می‌شوند.
  یوسف‌پور در پایان گفت: اجرای صریح و عین قانون انتخابات مرجع تصمیم گیری ستاد انتخابات بوده و با کلیه افرادی که فضای انتخابات را در شهرستان دچار تنش نمایند برخورد قاطع می‌کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات