توزیع ۳۶۴۰ تن نهاده دامی در محمودآبادی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد از توزیع ۳۶۴۰ تن نهاده های یارانه دار دام بین بهره‌برداران و تولیدکنندگان این شهرستان از ابتدای سال خبر داد.   محمد هادی زاده با بیان اینکه برای حمایت از تولید و حفظ امنیت غذایی نهاده های دامی یارانه دار بین یهره برداران توزیع می‌شود، افزود: از این مقدار، 980 […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد از توزیع ۳۶۴۰ تن نهاده های یارانه دار دام بین بهره‌برداران و تولیدکنندگان این شهرستان از ابتدای سال خبر داد.

 

محمد هادی زاده با بیان اینکه برای حمایت از تولید و حفظ امنیت غذایی نهاده های دامی یارانه دار بین یهره برداران توزیع می‌شود، افزود: از این مقدار، 980 تن جو ، 660 تن سبوس و 2000 تن کنسانتره بود که بین دامداران این شهرستان توزیع شد.

هادی زاده بیان کرد: این نهاده‌ها برای تنظیم قیمت نهاده های دامی و توزیع انواع اقلام خوراک دام از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان تامین و با نظارت کارشناسان امور دام در اختیار دامداران متقاضی قرار گرفت.

وی با اشاره به یارانه‌ای بودن این سهمیه‌ها و اختلاف قیمت آن با بازار آزاد، خاطر‌نشان کرد: توزیع این نهاده‌ها بین واحدهای تولیدی، موجب کاهش هزینه خوراک دامداران و افزایش سوددهی و رضایت شغلی دامداران می‌شود.