فعالسازی یک واحد راکد صنعتی در محمودآباد 

جمال فاضلی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری محمودآباد از احیاء و فعال شدن یک واحد صنعتی بسته‌بندی خشکبار که به تملک بانک ملّت رسیده بود خبر داد.   جمال فاضلی گفت: متاسفانه شرکت مهرا ماشوره تپورستان که در حوزه بسته بندی قند و خشکبار در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد فعال بوده و بیش […]

جمال فاضلی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری محمودآباد از احیاء و فعال شدن یک واحد صنعتی بسته‌بندی خشکبار که به تملک بانک ملّت رسیده بود خبر داد.

 

جمال فاضلی گفت: متاسفانه شرکت مهرا ماشوره تپورستان که در حوزه بسته بندی قند و خشکبار در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد فعال بوده و بیش از ۲۰ نفر نیروی کار داشت، به علت ۲۰ میلیارد ریال بدهی مالی این واحد تولیدی به تملک بانک ملت درآمده بود و امروز با پیگیری و رایزنی های بعمل آمده مقرر شد این واحد تولیدی بصورت اقساطی مجدداً بدهی خود را به بانک پرداخت نماید تا نسبت به آزاد سازی سند مالکیت آن اقدام شود.

معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان محمودآباد همچنین از پیگیری برای فعالسازی یک واحد تولیدی دیگر در شهرک صنعتی خبر داد و گفت: شرکت لبنی مازند دشت رجا که پیش از این ۳۲ نفر نیروی کار فعال داشته و به علت بدهی به بانک تجارت ، بانک اقدام به تملک و برگزاری مزایده نموده بود، مذاکرات اولیه و رایزنی های مقدماتی جهت توافق بین بانک عامل و فرد مالک صورت گرفته تا به هر شکل ممکن نسبت به پرداخت معوقات و بدهی بانک اقدام و این واحد تولیدی مجددا به خط تولید برگردد.

جمال فاضلی مهمترین رویکرد کارگروه رفع موانع تولید را گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی برشمرد و افزود : درصددیم تا بازدید های ماهانه از کلیه واحدهای تولیدی سطح شهرستان داشته و برای افزایش نرخ اشتغال و کاهش بیکاری و به حرکت در آوردن چرخ واحدهای تولیدی غیر فعال آماده‌ایم.