برگزاری ۵۱ برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس / برنامه‌های ما بر مبنای خدمت‌رسانی به مردم است

فرمانده سپاه محمودآباد از برگزاری ۵۱ برنامه شاخص و محوری و بیش از ۴۵۰ برنامه در سطح پایگاه های مقاومت این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.   سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه محمودآباد، دفاع مقدس را برگرفته از قیام عاشورا برشمرد […]

فرمانده سپاه محمودآباد از برگزاری ۵۱ برنامه شاخص و محوری و بیش از ۴۵۰ برنامه در سطح پایگاه های مقاومت این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

 

سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه محمودآباد، دفاع مقدس را برگرفته از قیام عاشورا برشمرد و گفت: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس، نهضت حسینی در عاشورا را دوباره تداعی کردند و اگر بخواهیم دفاع مقدس را قدر بدانیم باید امام را بشناسیم.

وی با تاکید بر اینکه باید همه اقشار پای کار بیایند تا انقلاب ما پابرجا بماند، بیان کرد: امام با ظرفیت مردم هم در انقلاب پیروز شد و هم در دفاع مقدس به دفاع از آرمان‌های انقلاب و کشور پرداخت.

ابراهیم‌نژاد با بیان اینکه برنامه‌های ما بر مبنای خدمت‌رسانی به مردم است، از برگزاری ۵۱ برنامه شاخص و محوری و بیش از ۴۵۰ برنامه در سطح پایگاه های مقاومت این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: از ۴۵ رزمنده دفاع مقدس به صورت نمادین با حضور مسئولان شهرستان تجلیل شد و همچنین قصد داریم از همه رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس با حضور در خانه هایشان و دیدار خانه به خانه تقدیر و قدردانی به عمل آوریم.

فرمانده سپاه محمودآباد اظهار کرد: از شهرداران، بخشداران و فرماندهان پایگاه‌ها انتظار داریم جهت قدردانی از رزمندگان دفاع مقدس و تجدید پیمان با آرمان های شهدا و معمار کبیر انقلاب از فضاسازی غافل نشوند.

وی با بیان اینکه وظیفه ما تقدیر از مقام شامخ شهدا و زیارت قبور آنهاست، از غبارروبی و عطرافشانی مزار همه شهدای شهرستان در روز پنجشنبه اول مهر ماه خبر داد.

سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد تصریح کرد: روایتگری رزمندگان دفاع مقدس، گشت عملیاتی رضویون جهت برپایی امنیت پایدار در سطح شهرستان، تهیه و توزیع بسته های معیشتی و همچنین بسته‌های لوازم التحریر، برگزاری اردوی راهیان نور استانی، یادواره شهدای دانش آموزی و آیین نواختن زنگ ایثار و شهادت در اول مهر همزمان با بازگشایی مدارس، تجلیل از کادر بهداشت و درمان و رزمندگان جبهه سلامت، افتتاح خانه محروم، افتتاح مسجد و پایگاه مقاومت بسیج، پیاده روی جاماندگان اربعین، نذر خون، هر مسجد یک روایتگری، مسابقات متعدد در فضای مجازی و نمایشگاه عکس دفاع مقدس از جمله برنامه‌های شاخص ما در این هفته جهت تجدید پیمان با آرمان های شهدا و گرامیداشت آنهاست.

وی در پایان ذکر کرد: برای ساخت خانه محروم در شهرستان محمودآباد ۴۰ خانه سهمیه داشتیم که تا کنون ۱۶ خانه در ۲۲ بهمن پارسال کلنگ زنی شده که ۲ باب را در این هفته افتتاح می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا ۲۲ بهمن این ۱۶ خانه به طور کامل به بهره‌برداری برسد.