آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 117181
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد > خبر برگزیده > سرخ‌رود > سیاسی > فرهنگی > گزارش و گفت‌وگو
 •   

  یادواره شهدای انقلاب اسلامی در شهر سرخ‌رود برگزار می‌شود

  به گزارش آوای شمال؛

  فرمانده سپاه محمودآباد با بیان اینکه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم، گفت: یادواره شهدای گرانقدر دفاع مقدس در روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه در شهر سرخ‌رود از شهرستان محمودآباد در طلیعه هفته دفاع مقدس با هدف توسعه و ترویج فرهنگ شهادت برگزار می‌شود.

  سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار کرد: هدف از برگزاری یادوآره شهدا توسعه و ترویج فرهنگ شهادت و الگوپذیری از آنان در زندگی خواهد بود.

  وی افزود: راه و نام شهیدان برای همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه شده و بررسی زندگی آنان نمونه‌ای کامل از یک مجاهد فی سبیل ا… است که باید به تصویر کشید.

  فرمانده سپاه محمودآباد با اشاره به اهمیت برگزاری یادوآره شهدا خاطرنشان کرد: امروزه می‌توان با برگزاری چنین مراسماتی فرهنگ‌سازی درست برای جوانان داشته باشیم تا ادامه دهنده راه آنان باشند.

  ابراهیم‌نژاد تصریح کرد: راه شهدا مسیر انقلاب است و نباید در ادامه مسیر انقلاب از کوچک‌ترین کاری غافل بمانیم.

  وی گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی؛ جنگ با گروه‌های ضدانقلاب، منافقان و هشت سال جنگ تحمیلی را تحمل و شهدای زیادی را تقدیم کردیم بنابراین ادامه راه آنان وظیفه و رسالت سنگین و مهم ما است.

  فرمانده سپاه محمودآباد با اشاره به اینکه یادواره شهدای انقلاب اسلامی در سرخ‌رود برگزار می‌شود، بیان کرد: این مراسم با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی عصر روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ساعت ۵ عصر در محوطه حسینیه وزراء‌محله این شهر برگزار خواهد شد.

  ابراهیم‌نژاد در پایان یادآور شد: یادوآره شهدا که میزبان آن خود شهدا هستند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات