آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ , Monday 27 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 117087
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اردیبهشت, ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

  صحنه‌گردانی مزدوران آمریکایی و هم پیمانانش در عملیات تروریستی کابل

  حجت الاسلام ناصرشکریان امیری با محکوم کردن حمله انتحاری به دانش آموزان مدرسه سیدالشهداء کابل ، گفت ؛ صحنه گردان اصلی این جنایت هولناک و تمام مشکلات امنیتی امروز منطقه و جهان اسلام بی شک حضور دولت تروریستی ایالات متحده آمریکا و هم پیمانانش در منطقه است .

  به گزارش آوای شمال؛

  حجت الاسلام ناصرشکریان امیری ، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان صبح امروز با محکوم کردن اقدام تروریستی در به خاک و خون کشیده شدن تعدادی از دانش اموزان مدرسه سیدالشهداء (ع) کابل و با اعلام انزجار از این اقدام ددمنشانه و با انتقاد از سکوت برخی مجامع بین المللی و کشورهای اسلامی ، اظهار داشت: حادثه تروریستی مدرسه دخترانه حضرت سیدالشهداء (ع) کابل قطعا با چراغ سبز برخی کشورهای های حامی تروریست به ویژه دولت تروریستی ایالات متحده آمریکا و هم پیمانانش در منطقه رخ داد و برنامه ریزی شده بود .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، وی در ادامه با اشاره با محکوم کردن حضور بیگانگان در منطقه و به ویژه در غرب آسیا ، افزود: خون به ناحق ریخته شده دانش آموزان مدرسه حضرت سیدالشهداء (ع) کابل و همه کشتارهای سال های اخیر در افغانستان ، پاکستان ، سوریه ، یمن ، عراق ، فلسطین و ….. ملت های منطقه را بیدارتر خواهد کرد و قطعا عاملان این جنایات هولناک به سزای اعمال خود خواهند رسید .

  عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از سکوت برخی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی و بین المللی نسبت به این جنایت هولناک ، تصریح کرد: این جنایت هولناک خوی وحشی گری استکبار و ایادی آنان را در منطقه بر همگان آشکار ساخت و ماهیت این دشمنی ها کاملا مشخص است که در برابر وحدت دنیای اسلام و پیروزی های اخیر جبهه اسلام و مقاومت اینگونه دست به جنایت می زنند.

  حجت الاسلام ناصرشکریان امیری در ادامه سخنان خود با اشاره به بخشی از آیات قران کریم و ایستادگی نیروهای مقاومت اسلامی در لبنان ،غزه ، فلسطین اشغالی به ویژه در روزهای اخیر ، خاطر نشان کرد: امت اسلامی با اینگونه جنایت ها بیگانه نیست و این عملیات تروریستی در عزم اراده ملت های آزاده و مسلمان منطقه و جهان خللی ایجاد نخواهد کرد.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان با محکوم کردن این اقدام تروریستی و اقدام ددمنشانه و جنایت هولناک در به شهادت رساندن و زخمی شدن تعدادی از دانش آموزان مدرسه ای در کابل ،تاکید کرد: حادثه اسفناک مدرسه سیدالشهداء (ع) کابل و کشتار مردم مظلوم یمن و فلسطین نشان از ضعف کشورهای استکباری و ایادی آنان در منطقه است و مقاومت ، پایداری و اتحاد رمز موفقیت کشورهای اسلامی در برابر این تفرقه افکنی ها و دشمنی هاست و با بصیرت و اتحاد و مقاومت کشورهای اسلامی و مسلمانان منطقه و جهان وعده و نصرت الهی محقق خواهد شد.


  نظرات