آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 117037
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اردیبهشت, ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  سردار سلیمانی متعلق به مردم جهان/ فلسطین امروز فلسطین با موشک نقطه‌زن است

  امام جمعه سرخ‌رود گفت: امروز حاج قاسم متعلق به مردم جهان است و هتک حرمت دیپلماسی ذلیلانه به مرد شجاع میدان؛ توهین به مردم آزادی‌خواه جهان خواهد بود.

  به گزارش آوای شمال؛

  حجت الاسلام مهدی تقی‌زاده در جمع نمازگزاران مسجد قائم عج سرخ‌رود در روز جهانی قدس با اشاره به اینکه خون‌های به ناحق ریخته مردم مظلوم فلسطین به‌خاطر دیپلماسی ذلیلانه بدون مرد میدان بود، اظهار کرد:خائنین به حاج قاسم خیانتی بین المللی مرتکب شده‌اند چون حاج قاسم شهید بین‌المللی و مرد میدان جهاد مقاومت و شهید قدس است.

  وی با بیان اینکه قطعا بدانید پشت این قضیه صوت ظریف فتنه بزرگ نهفته بود که حاج قاسم برملاء کرد، افزود: فلسطین امروز فلسطین با موشک نقطه‌زن است نه فلسطین انتفاضه و بی‌دفاعی که با سنگ از خودش و ناموسش و قبله اول مسلمین دفاع می‌کرد.

  امام جمعه سرخ‌رود تصریح کرد: به کوری مزدوران غربی به یمن انفاس قدسی شهدای مقاومت افول امریکا و اسرائیل نزدیک بوده و به زودی ان‌شاء الله در بیت‌المقدس نماز خواهیم خواند.

  حجت‌الاسلام تقی‌زاده خاطرنشان کرد: حاج قاسم عزیز با تو عهد می‌بندیم تا آخرین قطره خون از حرم (ایران) دفاع کرده و جان خود را در راه مقام معظم رهبری که از شئون عاقبت بخیریست تقدیم می‌کنیم و به دشمنان داخل و خارج نشان خواهیم داد که همه ما قاسم سلیمانی هستیم و نخواهیم گذاشت بار دیگر صدای گریه علمدار نظام به گوش جهان برسد و بخواهد با سید و مولای خودش نجوای از جنس دوران فتنه ۸۸ داشته باشد.

  وی ادامه داد: گوش‌مان بر دهان مولایمان خامنه‌‌ای است چراکه گوش این بزرگ مرد تاریخ بر دهان مولایمان امام زمان (عج) است.

  امام جمعه سرخ‌رود یادآور شد: ما نه تنها پرچم آمریکا و اسرائیل و انگلیس را آتش می‌زنیم بلکه برخلاف میل غربگرایان نجوای قرآنی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس را با صدای بلند خواهیم گفت تا به گوش همه مشتاقان و ارادتمندانشان برسد.

  حجت‌الاسلام تقی‌زاده در پایان گفت: ما نه به برجام دلخوش کرده بودیم و نه امروز به مذاکرات اخیر؛ همه گرانی‌ها مدیریت شده و گشایش‌های امروزی و روزهای بعد از پول گرانی بنزین و کالاها و دلار و ارز و بورس است که بی‌شرمانه می‌گویند به‌خاطر مذاکرات بوده و تحریم شکسته شد.


  نظرات