آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ , Monday 27 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 117002
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اردیبهشت, ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > یادداشت مخاطبین
 •   

  روز گره خوردن بازوانِ توانای امت اسلامی رسید:

  روز قدس؛ دفتر خونین مقاومت اسلامی

  روز قدس؛ دفتر خونین مقاومت اسلامی است، هر برگ از این دفتر خونین، یادبود حماسه‌ایی است که در جان و دل ما ماندگار است. قدس جغرافیای تاریخ عشق است چراکه قدس روزی‌ست که خون ها برای آن رفت.

  به گزارش آوای شمال؛

  یادگاری امام

  روز قدس یادگار زیبا و حماسه ایی به یاد ماندی از پدر بزرگوار اسلام است تا مردم جهان از ستمی که بیگانگان برملت فلسطین روا میکنند ، غافل نباشند و جهانیان از خوابی عمیق بیدار گردندد.

  قدس فریاد بی پایان امام برای بیدارباش ذهن عاشقان است.

  پیر بیدار انقلاب اسلامی ، حضرت خمینی (ره)در رابطه با پیامی برای روز قدس این چنین فرمودند:روز قدس روز اسلام است. روز قدس ، روزی است که اسلام را باید احیا کرد… روز قدس روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمال خبیث شما،واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند.

  انقلاب اسلامی ، ایران حرکتی شکوهمند در صدد تحولات سیاسی قرن حاضر بود که با تقویت روخ استکبار سیتیزی در میان مردم مومن جهان از جمله مردم فلسطین برای مبارزه و رهایی از استکبار تازه پدید اورد.

  ای قدس ، همه ازاد اندیشان جهان ، مظلومیت خاموش را فریاد می کشند، کودکان شیرخوار تو را دیدند که الان باید در اغوش گرم پدر و مادر باشند ولی در زیر خاک های سرد خفته اند و جوانانی که بجای لباس سفید عروس کفن سفید برتن دارند و بجای حجله گاه در حجله گاه مرگ ارام گرفته اند ، پدران و مادرانی را دیده اند که گل های وجودشان رو زیر گلوله دشمن پرپز دیده اند و با گام های پلیدشان ، کانون وحی خدا را آلوده کرده‌اند .

   

  یادداشت: فاطمه محمدی


  نظرات