آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116997
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اردیبهشت, ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  بسیج و سازندگی دو بال پر افتخار سپاه است

  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۷۹ که حاصل اندیشه والای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در جهت پایه ریزی جامعه نوین اسلامی با نام بسیج سازندگی رقم خورد، زیر بنای ساخت امت و جامعه اسلامی بود.

  به گزارش آوای شمال؛

  بسمه تعالی

  بسیج و سازندگی که دو بال پر افتخار سپاه است و ستون‌های اصلی آن تقوا، ایمان، بصیرت و همت جهادیست که حاصل آن نیرو‌های در تراز انقلاب و جامعه اسلامی می‌باشد با پا گذاشتن بر نفس خود و افتخار خدمت به، ولی نعمتان انقلاب اسلامی در این راه قدم نهاده اند. جهادگران، پیام امام امت در سال‌های اخیر را که بر گروه‌های جهادی و خاصه جهادگران بیان فرموده اند، با جان و دل دریافت کرده و در راه خدمت به محرومان و زدون غبار فقر و غم از چهره نیازمندان لحظه‌ای دریغ نخواهیم کرد.

  در پایان، جهادگران شهرستان و بسیج سازندگی شهرستان محمودآباد به نمایندگی از تمام جهادگران، بر نائب بر حق امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) لبیک گفته و برای تجدید پیمان با امام امت در راه تحقق جهانی شدن شعار خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت، با کمک به بوجود آمدن دولت اسلامی، بیش از گذشته و در مسیر شعار سال ۱۴۰۰ و در اقدام جهادی خود همپای مردم مستضعف، در مناطق محروم و کم برخوردار همچنان در صحنه‌ی جنگ اقتصادی، محکم و استوار بوده و با سربازی تا آخرین نفس به امید فرج مولا امام عصر (عج) پا در رکاب ولایت می‌باشند.

  (۱۷اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی برجهادگران شهرستان و به تمامی افرادی که به نحوی بسیج سازندگی سپاه شهرستان را در تحقق اهداف خدمت رسانی کمک می کنند تبریک عرض نموده واز خدمات بی منتشان تشکر میکنیم.)

  بسیج سازندگی سپاه شهرستان محمودآباد


  نظرات