آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116972
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده
 •   

  مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد هشدار داد:

  تراژدی پیک چهارم همراه با افزایش قربانیان کرونایی در محمودآباد/ بستری روند افزایشی دارد

  مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد با بیان اینکه در پیک چهارم از ۱۴ فروردین تاکنون شاهد افزایش فوتی‌ها در این شهرستان بودیم، گفت: در حال حاضر ۵۸ بیمار کرونایی در بیمارستان شهدا بستری هستند.

  به گزارش آوای شمال؛

  عباس توان در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال؛ با اشاره به بستری ۳ بیمار کرونایی با شرایط وخیم در بیمارستان محمودآباد اظهار کرد: از ۵۸ بیمار کرونایی شهرستان۲۴ نفر در بیمارستان شهدا و ۳۴ نفر در شهرهای اطراف بستری شده‌اند.

  وی افزود: متاسفانه ۳ بیمار کرونایی با علائم حاد تتفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و تحت مراقبت ویژه قرار گرفتند.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد با اعلام قرمز بودن شهر و سیر صعودی بستری‌ها تصریح کرد: از آغاز پیک چهارم کرونا تا به امروز در سطح شهرستان ۱۰ جانباخته داشتیم.

  توان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت قرمز محمودآباد تنها مشاغل شماره ۱ از جمله سوپرمارکت‌ها، مواد گوشتی، مصالح ساختمانی و … اجازه فعالیت دارند.

  وی با تاکید بر اینکه تا کنون تعداد واحدهای پلمپ شده در محمودآباد از مرز ۳۰ عدد گذشت، بیان کرد: کرونای جهش یافته انگلیسی هر سنی را تهدید و دارای قدرت سرایت بالا، عوارض زیاد و مرگ و میر بالایی دارد و باید میزان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بیشتر باشد.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد در پایان گفت: امید است با همکاری مردم و رعایت پروتکل‌ها بیش از پیش پیک چهارم را نیز پشت سر بگذاریم چراکه با تزریق واکسن نیز امکان ابتلا وجو داشته و مراقبت‌ها جزو موارد الزامی محسوب می‌شود.

  گفت‌وگو: فاطمه‌زهرا غلامی


  نظرات