آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  یکی از مهمترین موارد در نظام آموزشی؛ حل مساله است

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: یکی از مهمترین موارد در نظام آموزشی حل مساله است چراکه باید مشکلات رصد و با هم‌اندیشی پیگیری و به سرانجام برسد.

  به گزارش آوای شمال؛

  علی‌رضا سعدی‌پور در جلسه شورای معاونین محمودآباد که با حضور منصور کیایی معاون آموزش ابتدایی اداره کل و اسدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: ما مسئولین باید از فرصت‌ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم و این خدمت به جامعه دانش‌آموز و والدین خواهد بود.

  وی ضمن تبریک به اسدی مدیر آموزش و پرورش محمودآباد برای انتصاب‌شان افزود: امیدواریم این بزرگوار با تلاش، کوشش و استفاده از خرد جمعی و مشورت با بزرگان آموزش و پرورش شهرستان اهداف این اداره محقق و به جایگاه خود برسد.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: باید تلاش کنیم تا نواقص و عیب‌های موجود را رفع کرده و درصدد با درآید بالا در کار اهداف موفقیت‌آمیزی ترسیم کنیم.

  سعدی‌پور خاطرنشان کرد: اگر در حوزه آموزش و پرورش با تفکر ویژه برنامه‌ریزی درست نداشته باشیم یقینا آموزش به سر منزل مقصود نخواهد رسید.

  وی با بیان اینکه اولین موضوع در آموزش و پرورش صداقت است، ادامه داد: کار گروهی نیاز به صادق بودن با همدیگر دارد و باید از دور رویی اجتناب شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: ما باید به‌عنوان معلمان تعلیم و تربیت الگوی اخلاقی بی‌نظیر برای دانش‌آموزان خود باشیم.

  سعدی‌پور با اشاره به اینکه با عمل درست همراه با برنامه‌ریزی کار خوب خود را به مردم سطح شهرستان نشان دهیم، افزود: از جلسات بدون خروجی دوری کنیم چراکه موثر نبودن کار تاثیری بر روند آموزشی و تربیتی نخواهد داشت بنابراین کارها عملیاتی شود.

  وی یادآور شد: نگاه به نگرش جدید در آموزش و پرورش محمودآباد شکل گیرد و برنامه‌ریزی نو خواسته جدید باشد.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی درست نیازمند مولفه‌هایی خواهد بود، اظهار داشت: تربیت دانش‌آموز تراز انقلاب، صداقت، تعلیم و تربیت درست، مهارت زندگی و آموزش روش و شیوه زندگی از مهمترین مولفه‌ها است‌.

  سعدی‌پور گفت: انسانیت و تعلیم انسان‌های صادق و درست‌کار در تراز انقلاب اسلامی برای آموزش و پرورش از مهم‌ترین مباحث محسوب می‌شود.

  وی تصریح کرد: رصد آموزش در سطح شهرستان از جمله موارد مدیریت بحران است و ما باید همیشه نگران وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان خود باشیم.

   


  نظرات