آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116943
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  به‌مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان صورت گرفت؛

  تجلیل از جوان فعال و رسانه‌ای محمودآباد

  به‌مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان صبح امروز از خانم بهناز مقدس خبرنگار فعال بسیج رسانه و بسیج هنرمندان محمودآباد با حضور سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد فرماندهی سپاه ناحیه، صادق خوشخو سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرهنگ علیزاده جانشین فرماندهی، خانم طالب‌زاده مسئول جامعه زنان و بهنام بنام مسئول بسیج هنرمندان این شهرستان در دفتر فرماندهی تجلیل شد.

  به گزارش آوای شمال؛

  سرهنگ ابراهیم‌نژاد در این مراسم ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر و هفته جوان اظهار کرد: جوانی فصل همیشه سرسبز بهار کار و زندگی بوده و جوان ایران اسلامی، الگوی برتر خویش را در آیینه تمام نمای پیامبر (ص) و حضرت علی‌اکبر (ع) یافته است.

  وی تصریح کرد: جوان راه پر فروغ امام عزیز را در کلام مقام معظم رهبری که مسیری روشن از امید را نشان داده است، طی می‌کند و نقش خطیر خود را در تعالی و رشد جامعه اسلامی با روحیه‌ای سرشار از عدالت خواهی ایفا خواهد کرد.

  صادق خوشخو سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد نیز در ادامه گفت: نامگذاری روز جوان با ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) دارای فلسفه خاصی است و جوانان ما باید از حضرت علی‌اکبر (ع) الگو بگیرند و این الگو را در زندگی خود پیاده کنند.
  وی با تاکید بر اینکه جوانان در زمینه‌های علم و دانش تلاش کنند، تصریح کرد: فرهنگ کار و تلاش باید در سطح شهرستان تقویت شود.
  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد در پایان یادآور شد: به‌مناسبت هفته جوان از خانم مقدس خبرنگار و فعال رسانه‌ای شهرستان که در سال گذشته موفق به کسب عناوین مختلف کشوری و استانی در زمینه خبر و رسانه شده است، تجلیل خواهد شد.

  خاطرنشان می‌شود؛ در پایان به‌مناسبت هفته جوان از سرکار خانم مقدس به‌عنوان جوان فعال در عرصه رسانه استان مازندران با لوح تقدیر تجلیل و قدردانی شد.

   


  نظرات