آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116926
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده
 •   

  دادستان محمودآباد مطرح کرد

  رعایت اخلاق و عدم افترا خط قرمز دستگاه قضا/رسانه‌ها در انتخابات نقش‌آفرینی کنند

  دادستان محمودآباد با بیان اینکه رسانه می‌تواند نقش‌آفرینی درستی در انتخابات داشته‌ باشد، گفت:‌ رعایت اخلاق و عدم افترا و توهین در انتخابات خط قرمز خواهد بود.

  به گزارش آوای شمال؛

  محمد مهدی یوسف‌تبار در نشست با فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی شهرستان که در سالن شماره دو فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور رسانه نقش امیدآفرینی را باید در سطح جامعه ایفا کند.

  وی افزود: باید به مردم امیدواری داد و از نشر خبرهای کاذب جلوگیری کنیم چراکه آینده روشنی داشته و در حال ساخت آن هستیم.

  دادستان محمودآباد تصریح کرد: وظیفه رسانه و فضای مجازی بالا بردن مشارکت مردم خواهد بود و با ایجاد مشارکت حداکثری دشمن دیگر چشم طمع به کشور ما نخواهد داشت.

  یوسف‌تبار خاطرنشان کرد: در حال حاضر دنیا حول فضای مجازی است و با نوشتن یک جمله در آن مردم به پای صندوق‌های رای خواهند آمد.

  وی با اشاره به اینکه فضای مجازی به‌عنوان دستگاهی بی در بوده که باید به درستی هدایت شود، بیان کرد: این کار بر عهده فعالان رسانه است تا مصادیق انتخاباتی و قوانین آن به مردم منعکس شود.

  دادستان محمودآباد ادامه داد: باید برای انتخاب اصلح به بیانات مقام معظم رهبری در مورد رسانه‌ها توجه کرد و نا امیدی را از کشور دور کنیم.

  یوسف‌تبار بیان کرد: انتشار محتوا باید مطابق قانون باشد و از نوشتن مطالب غیر قانونی جلوگیری شود چراکه توهین و افترا به مردم و مسئولان خط قرمز ما است.

  وی با اشاره به اینکه انتقاد درست و منصفانه باید انجام شود اما نه به ناحق؛ افزود: هدف همه ما خدمت به مردم است ما باید بازوی دستگاه قضا و نیروی انمتظامی باشیم.

  دادستان محمودآباد در پایان گفت: انعکاس مشکلات و انعکاس رفع آن از وظایف رسانه‌ها است تا مردم نا امید از مسئولان نشوند.


  نظرات