آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ , Thursday 29 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116812
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  بازگشت شهید جاویدالاثر بعد از ۳۸ سال به زادگاهش

  شامگاه امروز با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران، حجت‌الاسلام موسوی امام جمعه محمودآباد، قدمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، داداش‌پور معاون فرماندار و سرهنگ ابراهیم‌نژاد فرمانده سپاه شهرستان خبر بازگشت پیکر شهید تقدسی را به بیت معظم این شهید گرانقدر اعلام کردند.

  به گزارش آوای شمال؛

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محمودآباد از بازگشت شهیدجاویدالاثر بعد از ۳۸ سال از فکه به زادگاهش محمودآباد خبر داد.

  قدمی با اشاره به بازگشت چند شهید دوران دفاع مقدس به زادگاهشان اظهار کرد: پیکر شهید منوچهر تقدسی بعد از ۳۸ سال جاوید الاثر بودن در فکه تفحص و به زادگاهش شهرستان محمودآباد بازگشت‌.

  وی با اشاره به شناسایی پیکر شهید تقدسی بیان کرد:شهید گرانقدر منوچهر تقدسی، ۴ مرداد ماه ۱۳۴۴ در ترسیاب محمودآباد چشم به جهان گشود و این بسیجی شهید ۱۹ بهمن ماه ۱۳۶۱ در منطقه فکه با اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل شد.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران محمودآباد ادامه داد: پدر معظم شهید تقدسی به فرزند شهیدش پیوست و اکنون فقط مادر شهید چشم انتظار فرزند خود است که بعد از ۳۸ سال اتنظار تنها استخوان های فرزندش را به آغوش میکشد

  قدمی به تعداد شهدای جاویدالاثر شهرستان اشاره و بیان کرد: شهرستان محمودآباد دارای ۱۹ تن شهید جاویدالاثر بود که بعد از شناسایی و برگشت پیکر مطهر شهید گرانقدر منوچهر تقدسی به زادگاهشان تعداد شهدای جاویدالاثر شهرستان به ۱۸ تن شهید رسید.در پایان با اشاره به زمان مراسم وداع و تشیع و تدفین شهید گرانقدر تقدسی در مسجد روستای زادگاهش(ترسیاب) به خاک سپرده می شود که زمان آن متعاقباََ اعلام می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ پیکر شهید منوچهر تقدسی بعد از ۳۸ سال، تفحص و به زادگاهش بازگشت.

   


  نظرات