آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , Saturday 8 May 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116762
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  ملت ایران وفادار به رهبری با سرمایه اقتدار خود معامله نمی‌کند

  امام جمعه محمودآباد گفت: آنچه که امروز دشمن در بحث برجام دارد؛ می خواهد موضع ایران اسلامی را زیر سوال ببرد اما ایران اسلامی ملت وفادار به رهبری با سرمایه اقتدار خود معامله نمی‌کند و با امید به خدا و وحدت کلمه که استراتژی امامین انقلاب ما بود؛ پیش می‌رود.

  به گزارش آوای شمال؛

  حجت‌الاسلام سید داود موسوی در حاشیه برگزاری رژه خودرویی به‌مناسب سالگرد پیروزی انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال؛ ضمن تبریک چهل و سومین بهار پیروزی انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اظهار کرد: ایران اسلامی در حالی وارد ۴۳ بهار انقلاب خود می‌شود که همچنان قدرتمند، پایدار و استوار به سوی اهداف ترسیم شده امامین انقلاب پیش خواهد رفت.

  وی با اشاره به اینکه امروز سالروز استقرار اولین حکومت الله بر زمین است، افزود: امروز روز پیروزی انقلابی با رهبری امام خمینی (ره) است که طبق گفته تحلیل‌گران سیاسی تنها کسی بود که هیمه غرب، ابهت شرق و تنها کسی که سیلی به‌صورت آمریکا نواخت، بود.

  امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما به رهبری این چنین شخصیتی وارد ۴۳ بهار پیروزی خود شد با همراهی مردم وفادار و مردمی که تمام سختی‌ها را طی این سال‌ها به دوش کشیدند و همچنان تابع امام و رهبری بودند.

  حجت‌الاسلام موسوی تصریح کرد: مهمترین استراتژی در مقابل دشمن ایستادن است و امروز مقام معظم رهبری بارها و بارها اعلام کردند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند؛ بکند.

  وی بیان کرد: مهمترین موضوعی که مقام معظم رهبری و امام (ره) فرمودند این بود که باید با اقتدار در مقابل دشمن بایستیم و قوی باشیم.

  امام جمعه محمودآباد یادآور شد: اگر چه امروز جهان درگیر همه‌گیری ویروس کرونا است اما برای ما روز بزرگ جشن است و مردم ایران طی ۴۲ سال تمام باران مصیبت را بر جان خریدند اما از امام خود عدول نکردند.

  حجت‌الاسلام موسوی افزود: امروز مردم با وجود ویروس کرونا اما با رعایت پروتکل بهداشتی و به‌صورت رژه خودرویی آمدند و پبروزی انقلاب را جشن گرفتند و بر عهدی که با شهدا بستند؛ ایستادند.

  وی در پایان گفت: در آستانه سال ۱۴۰۰ و انتخابات شاهد حضور چشمگیر مردم و دولت انقلابی و جوانی که بتواند همه دغدغه‌ها و گرفتاری‌های امت اسلامی را رفع کند؛ خواهیم بود.


  نظرات