آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116752
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد کرونایی در ۵۷ نقطه مازندران

  فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اجراي طرح محدودیت کرونایی در 57 نقطه استان از ممنوعیت ورود به استان و مناطق با وضعیت نارنجی در تعطیلات روزهای 22 بهمن ماه تا پایان هفته خبر داد.

  به گزارش آوای شمال؛

  سردار مرتضی میرزایی با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر اعلام ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا وزارت کشور با توجه به روند رو به رشد شیوع ویروس کرونا در استان مازندران و وضعیت نارنجی در اغلب شهرستان های استان از آنجائی‌که شکل راهپیمایی مردمی در روز ۲۲ بهمن سال جاری تغییر یافته است، برخی شهروندان به جهت تعطیلات روز ۲۲ بهمن ماه و آخر هفته درصدد عزیمت به استان مازندران هستند که این موضوع بسیار نگران کننده است.

  وی تصریح کرد: با استقرار تیم‌ های کنترلی، اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت کرونایی در ۵۷ نقطه از محورهای مواصلاتی و ورودی شهرستان های استان اجرایی و نسبت به رصد و کنترل تردد ها اقدام خواهد شد.

  فرمانده انتظامی استان ورود کلیه وسایل نقلیه شخصی با پلاک غیربومی سایر استان ‌ها به مازندران را ممنوع اعلام کرد و گفت: متخلفان در طرح محدودیت های کرونایی با ۵۰۰ هزار تومان جریمه اعمال قانون خواهند شد.

  سردار میرزایی خاطرنشان کرد: تردد و جابجایی وسایل نقلیه پلاک بومی استان با توجه به شرایط وضعیت نارنجی و زرد شهر به شهر اعمال می شود.

  وی کلیه مجوز های صادره برای تردد وسایل نقلیه شخصی از فرمانداری‌ها و سایر ارگان‌های دولتی و نظامی را باطل و فاقد اعتبار اعلام کرد و افزود: صدور مجوز تردد برای اشخاصی صادر می شود که دارای احضاریه قضائی از سایر شهرستان‌ ها، حکم ماموریت‌ اداری از سازمان‌ های دولتی و نظامی و همچنین دارای مدارک پزشکی و درمانی با هدف مراجعه به پزشک هستند.

  فرمانده انتظامی مازندران افزود: تردد وسایل نقلیه شخصی و وانت بارها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد روز بعد ممنوع بوده و متخلفان با ۲۰۰ هزار تومان جریمه اعمال قانون خواهند شد.

  سردار میرزایی مرجع صدور مجوز تردد شبانه برای مشاغل‌ های ضروری را پلیس راهور استان و شهرستان ‌های تابعه اعلام کرد.


  نظرات