آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , Saturday 8 May 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 116681
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر آموزش و پرورش محمودآباد اعلام کرد:

  لزوم توجه به هدایت تحصیلی دانش‌آموزان/ برای ارتقا کیفیت هنرستان‌ها تلاش کنیم

  مدیر آموزش و پرورش محمودآباد توجه به هدایت تحصیلی دانش‌آموزان را از ضرروت‌های آموزشی دانست و گفت: برای ارتقا کیفیت آموزش در سطح هنرستان‌ها باید تلاش کنیم و داشتن بستر مناسب کارگاهی راهی مناسب برای تشویق دانش‌آموزان برای توسعه علم در رشته‌های کار و دانش است.

  به گزارش آوای شمال؛

  مرتضی نصری در آیین کلنگ‌زنی هنرستان دخترانه کار و دانش خیرساز محمودآباد که با حضور حضور علی‌رضا سعدی‌پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، خسرو طالبی فرماندار، دکتر جواد صالحی خیر مدرسهساز و دیگر مسئولین شهرستانی در مکان انتخابی ساخت این مدرسه برگزار شد، اظهار کرد: موضوع آموزش بسیار حایز اهمیت بوده و قالب کمک‌ها به نهاد آموزش و پرورش برای ساخت مدرارس از سوی خیرین است.

  وی با بیان اینکه بحث شاخص سیاست آموزش و پرورش در بخش هدایت تحصیلی و انتخاب رشته دانش‌آموزان است، افزود: ۵۵ درصد دانش‌آموزان به سمت رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش هدایت شدند چراکه باید در آینده به دنبال توسعه تفکر و خلق ایده باشیم.

  مدیر آموزش و پرورش محمودآباد خاطرنشان کرد: عدم نداشتن کارگاه و کلاس کاربردی آموزشی برای دانش‌آموزان فنی و کار و دانش باعث شد تا بنا را به سمت ساخت هنرستان‌ها در سطح شهرستان بگذاریم.

  نصری در پایان گفت: دانش آموزان با داشتن امکانات و تجهیزات لازم رشته تخصصی خود برای توسعه علم و ادامه تحصیل رقبت پیدا کنند و با امکانات کافی درس می‌خوانند.


  نظرات