آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , Saturday 8 May 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116677
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مشاور امور بانوان فرماندار خبر داد:

  اجرای ۴۰ برنامه برای بانوان به مناسبت دهه فجر در محمودآباد

  مشاور فرماندار محمودآباد در امور بانوان از برگزاری ۴۲ برنامه به مناسبت دهه فجر و هفته زن از سوی دفتر زنان و امور خانواده فرمانداری خبر داد. ‎

  به گزارش آوای شمال؛

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد خدیجه محمدزاده در گفتگو با خبرنگاران گفت: مشارکت دهی کمیته بانوان فعال اجتماعی در برنامه ها و گرامیداشت جایگاه و کرامت زن در جامعه از مهم‌ترین رویکرد و اهداف برنامه‌های این ایام است.

  وی خاطرنشان کرد: به علت شیوع ویروس کرونا رویکرد برنامه‌ها و قالب و محتوای اصلی رویدادها و برنامه ها در فضای مجازی به شمار می‌رود.

  مسئول دفتر امور زنان و خانواده فرمانداری، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن بیان کرد: بانوان این مرز و بوم که در مکتب حضرت امام پرورش یافته‌اند، بلند پروازان قله‌های رفیع ایمان و معرفت و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به ثمر نشاندند.

  وی در تشریح برنامه های شاخص دهه فجر و هفته زن گفت: دیدار با بانوان کارآفرینی که با تسهیلات خود اشتغالی ایجاد کسب و کار نمودند، بازدید از فعالیت بانوی کارآفرین بخش کشاورزی، نشست هم اندیشی بررسی مشکلات بانوان هنرمند حوزه صنایع دستی شهرستان، تجلیل از زنان سرپرست خانوار موفق طرح اشتغال رژه خودرویی مختص بانوان در روز ولادت حضرت زهرا(س)،  تجلیل از بانوان فعال و موفق شهرستان، برگزاری نمایش مجازی مد و لباس ایرانی، ایستگاه نقاشی انقلاب اسلامی با حضور ۶ بانوی برتر هنرمند، بازدید از صندوق خرد زنان روستایی، نشست هم اندیشی بانوان فعال در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و حقوقی با حضور دادستان شهرستان، بازدید و ارائه خدمات به مادران تنها در سطح شهرستان در طول هفته زن، تجلیل از مادران زیر ۴۰ سال که دارای سه فرزند به بالا می‌باشند و جشنواره مجازی غذای سالم از جمله برنامه‌های شاخص دفتر امور زنان و خانواده فرمانداری محمودآباد در این ایام خواهد بود.

  خدیجه محمدزاده مشاور فرماندار محمودآباد در امور بانوان و مسئول دفتر امور زنان و خانواده فرمانداری ذکر کرد: معرفی الگوهای موفق و نمونه به جامعه و تجلیل و تکریم از بانوان کارآفرین و سرپرست خانواده در سالروز ولادت حضرت زهرای مرضیه(س) از شاخص‌ترین برنامه‌های هفته نکوداشت روز زن است.


  نظرات