آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116651
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن, ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  معاون فرماندار محمودآباد:

  عدالت اجتماعی باید در روستاها به‌خوبی دیده شود

  معاون فرماندار محمودآباد گفت: معنای عدالت اجتماعی باید در عرصه سازندگی در روستاها هم به خوبی دیده شود چراکه مسیر توسعه در کشور ما در حال عبور است.

  به گزارش آوای شمال؛

  نشست هم‌اندیشی بانوان فعال اجتماعی با حضور قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی فرمانداری، حجت‌الاسلام علویان نماینده دادستان محمودآباد، خدیجه محمدزاده مشاور امور بانوان و خانواده و بانوان فعال اجتماعی سطح شهرستان به همت دفتر بانوان و خانواده در سالن اجتماعات شماره دو فرمانداری برگزار شد.

  قنبرعلی داداش‌پور معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد در این نشست ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر با بیان اینکه روزهای اول انقلاب جامعه هدف مشخص شد و حفظ نظام را امام (ره) از واجبات دانستند، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب؛ ۸ سال جنگ بر ما تحمیل شد و ما برای اینکه پای هدف‌ها و آرمان‌های خود بایستیم؛ جوانان زیادی را فدا کردیم.

  وی افزود: جوانان دارای انگیزه برای دفاع از میهن ایستادند و بعد از آن دوران سازندگی در ایران شروع شد.

  معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد تصریح کرد: عرصه سازندگی به‌خوبی تا امروز در کشور ادامه دارد و این روند عدالت باید در استان، شهرستان و حتی روستاها ادامه پیدا کند.

  داداش‌پور خاطرنشان کرد: معنای عدالت اجتماعی باید در عرصه سازندگی در روستاها هم به خوبی دیده شود چراکه مسیر توسعه در کشور ما در حال عبور است؛ این مسیر پر فراز و نشیب بوده و نیاز به تلاش و پیشتکار زیادی دارد.

  وی گفت: بانوان فعال اجتماعی در سطح جامعه می‌توانند باعث ترویج فرهنگ‌ حجاب و عفاف شوند و نقش موثری در رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.

  پیروزی انقلاب منشا تحولات عظیم در کشور بود

  حجت‌الاسلام علویان نماینده دادستان محمودآباد در ادامه این جلسه با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحولات عظیمی را شاهد بودیم، اظهار کرد: حقوق اجتماعی و عدالت در اجرای آن از جمله تحولاتی بوده که قوانین مهمی برای آن تصویب شده است.

  وی با اشاره به الکتریکی شدن سامانه دادگستری افزود: با پیشبرد الکترونیکی شدن سامانه قضایی هدف ما بر این بوده که تمام جوانب بررسی و جلب اعتماد بیشتر مردم را داشته باشیم.

  نماینده دادستان محمودآباد تصریح کرد: بانوان فعال اجتماعی در سطح جامعه قطعا موانعی را می‌بینند که ممکن است ما به آن توجه نکرده باشیم بنابراین در این گونه جلسات می‌توان راهکار اجرایی برای مشکلات ارائه شود.


  نظرات