آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116619
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده سپاه محمودآباد؛

  اجرای ۵۰ عنوان برنامه در ایام دهه فجر در محمودآباد/ پیام انقلاب پیام نفی غرب و شرق است

  فرمانده سپاه محمودآباد از اجرای ۵۰ عنوان برنامه در ایام مبارک دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: پیام انقلاب پیام نفی غرب و شرق است و برای دفاع از مظلومان تشکیل شد.

  به گزارش آوای شمال؛

  سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان به‌مناسبت دهه مبارک فجر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: جرقه انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) خورده است بنابراین دهه فجر تجدید خاطره با انقلاب اسلامی خواهد بود.

  وی با بیان اینکه ما به آسانی انقلاب اسلامی را به‌دست نیاورده‌ایم، افزود: در دهه فجر دنبال تبیین انقلاب اسلامی هستیم؛ انقلابی که دشمن همیشه دنبال آن است که ضعف‌های ما را پوشش دهد.

  فرمانده سپاه محمودآباد با اشار ه به اینکه باید جوان و نوجوان را با انقلاب اسلامی آشنا کرد، تصریح کرد: امسال ایام دهه فجر با شعار انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار شروع شده و با حفظ و رعایت پروتکل بهداشتی و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

  ابراهیم‌نژاد خاطرنشان کرد: برنامه‌های اجرایی در دهه فجر در راستای خدمت رسانی به مردم است و  پیوست برنامه‌های دهه فجر خدمت به مردم خواهد بود.

  وی در پایان گفت: امنیت پایدار (گشت رضویون) برای کاهش جرایم در سطح شهرستان؛ برگزاری آبرو محله؛ تبلیغات عمومی؛ برگزاری کتاب‌خوانی و نمایشگاه کتاب مجازی در راستای آشنایی با کتاب‌های انقلابی؛ دیدار با خانواده شهدا؛ برگزاری مسابقات متعدد از جمله نقاشی؛ اجرای طرح شهید سلیمانی؛ برگزاری رزمایش کمک مومنانه؛ تبیین گام دوم انقلاب برای بسیجیان؛ استفاده از بسیج اقشار از جمله ویزیت رایگان جامعه پزشکی در سطح روستاها؛ پویش نذر خون؛ کلنگ‌زنی و پیگیری ساخت خانه محروم؛ برگزاری اردوها؛ تجلیل از کادر درمانی؛ اجرای گروه سرود با موضوع ۲۲ بهمن؛ عطرافشانی مزار شهدا؛ تجلیل از مادران نمونه و دارای ۳ فرزند؛ برگزاری مسابقه قرآنی و برگزاری رژه خودرویی در روز ۲۲ بهمن از برنامه‌های اجرایی در سطح شهرستان است.


  نظرات