آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116610
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  همزمان با سالروز ورود امام راحل؛

  رژه خودرویی و‌ موتوری در فرودگاه بیشه کلا محمودآباد

  نخستین روز از دهه فجر و همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن رژه موتور سواران هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی در شهرستان محمودآباد برگزار شد.

  به گزارش آوای شمال؛

  به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد؛  صبح امروز هم‌زمان با سراسر کشور آئین نمادین ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)،رژه موتوری و خودرویی با حضور مسئولان شهرستانی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی در فرودگاه بیشه کلا برگزار شد.

  خودروها و موتورسواران هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی با حمل تصاویری از امام خمینی(ره) ،رهبر معظم انقلاب،سردار دل ها و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در این رژه، با آرمان های بنیانگذار کبیر نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

  مزار شهدای گمنام محمودآباد گلباران شد

  در نخستین روز از دهه مبارک فجر مزار شهدای گمنام غواص توسط جامعه ورزش و جوانان گلباران شد.

  به مناسبت ۱۲ بهمن و‌همزمان با آغاز چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام غواص شهرستان، توسط شعبان پور سرپرست اداره ورزش و‌جوانان،قاضی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و با حضور موتورسواران این هیات برگزار شد.

  مسئولان ورزش و‌جوانان و موتورسواران حاضر در این رژه، ضمن ادای احترام به مقام‌شامخ شهدا گمنام با آرمان های بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

  نواختن زنگ‌انقلاب در پارک طاهباز

  همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی،«زنگ‌انقلاب» در پارک طاهباز توسط شعبان پور سرپرست اداره ورزش و جوانان و به همت هیات ورزشهای همگانی شهرستان محمودآباد نواخته شد.

  در پایان برنامه ورزش صبحگاهی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی با حضور بانوان ورزشی برگزار شد.


  نظرات