آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116556
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ بهمن, ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد تاکید کرد؛

  لزوم همدلی مسئولین برای خدمت ‌رسانی به مردم

  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد گفت: تبیین فرهنگ انقلاب اسلامی توسط مسئولین با هدف رساندن این صدا به نسل جوان از جمله برنامه‌های اجرایی شاخص شود و رسانه می‌تواند ابزاری برای بازگو کردن ماهیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد.

  به گزارش آوای شمال؛

  سرهنگ اسماعیل ابراهیم‌نژاد در جلسه ستاد گرامیداشت چهل و سومین بهار انقلاب که در سالن فرمانداری محمودآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب با بیان اینکه دهه فجر؛ دهه خدمت‌رسانی مسئولین به مردم است، اظهار کرد: شعار امسال با عنوان انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار که این را مدیون شهدای عزیز خود می‌دانیم بنابراین برنامه‌های ما باید بر مبنای گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

  وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازمه کار ما در بسیج است، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا مدیران ما باید برنامه‌های دهه فجر را برای نسل جوان در فضای مجازی به‌صورتی ارائه دهند تا باعث ترویج مکتب انقلاب اسلامی به این قشر شود.

  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد تصریح کرد: یکی از برنامه‌های شاخص ما انتشار وصیت نامه امام خمینی (ره) و چگونگی نگاه ایشان به مردم و مسئولین و تبیین انقلاب اسلامی خواهد بود.

  سرهنگ ابراهیم‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی به‌صورت مجازی در دهه فجر، اجرای طرح شهید سلیمانی که با مشارکت شبکه بهداشت ودرمان محمودآباد است، مراسم رژه خودرویی در دهه فجر، پویش نذر خون، مسابقه کتابخوانی کتاب‌های انقلاب اسلامی در دهه فجر با همت کتابخانه‌های عمومی شهرستان و پیگیری ساخت خانه محروم که امسال ۴۰ خانه محروم با کمک کمیته امداد در محمودآباد ساخته خواهد شد، از برنامه‌های شاخص خواهد بود.


  نظرات