آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116331
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی, ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  در هشتمین جلسه شورای اداری مطرح شد؛

  اجرای موفق طرح شهید سلیمانی با کمک بسیج/مکتب حاج قاسم، ولایت‌پذیری است

  استاندار مازندران موضوع شیوع ویروس کرونا در سطح استان را مهمترین بحث حال حاضر دانست و گفت: اجرای موفق طرح شهید سلیمانی از سوی سپاه و بسیج در سطح مازندران باعث شد تا کمک حال ستاد کرونا شوند و ورود به موقع آنان اثرات خوبی را داشته است.

  به گزارش آوای شمال؛

  مجید حسین‌زادگان استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان که عصر امروز در محمودآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی‌ با بیان اینکه به علت شیوع ویروس کرونا از برگزاری مراسمات در سطح استان جلوگیری شد، اظهار کرد: در فضای مجازی مراسمات ما به خوبی برگزار شد و تاکید مقام معظم رهبری بر برگزار نکردن مراسمات به صورت حضوری بوده است.

  وی با اشاره به هدف‌گذاری‌های مشخص شده در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی در سال جهش تولید تصریح کرد: مدیران ما در سطح استان در راستای اقدامات خود در سال جهش تولید باید به مردم پاسخ‌گو باشند.

  استاندار مازندران افزود: مازندران به خاطر عملکرد مجموعه عوامل ذی‌ربط در ستاد کرونا و خود مردم که محدودیت‌ها را تحمل کردند از دو پیک کرونا عبور کردیم که حدود ۱۸ هفته است که به پیکی که مورد نظر استان‌های دیگر بود؛ نرسیدیم.

  حسین‌زادگان خاطرنشان کرد: تنها راه مدیریت بیماری کرونا انجام دستورالعمل‌ها و تاکیدات ستاد کرونا و اعمال محدودیت‌ها است.

  وی گفت: اقدامات خوبی در بخش پروژ‌ه‌های عمرانی در سطح استان رقم خورده که باید توسط مدیران به صورت جدی پیگیری و تبدیل به فرصت شود.

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه ۶۰۰ میلیون متر مکعب گاز در استان مازندران مصرف خانگی داریم، بیان کرد: کشوری که در تحریم قرار دارد باید صرفه‌جویی کند تا در شرایط سخت با همراهی مردم در مقابل آمریکا بایستیم.

  فضای مازندران تا انتخابات؛ انتخاباتی نشود

  وی با تاکید بر اینکه زمان زیادی تا انتخابات ریاست جمهوری و شوراها باقی مانده است، تصریح کرد: فضای خدمت به مردم را انتخاباتی نکنیم و مسئولین بی‌وقفه به مردم خدمت‌رسانی کنند.

  استاندار مازندران یادآور شد: در این شرایط سخت سعی کنیم مازندران دیرتر استانی انتخاباتی شود.

  حسین‌ زادگان در پایان گفت: رسانه‌ها در مورد شبهات و ابهامات از مدیران پرسش کنند و دستگاه‌های اجرایی موظف به پاسخگویی هستند.


  نظرات