آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116208
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آذر, ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  روزهای قرمز کرونایی با برگزاری دورهمی‌ها برمی‌گردد

  به گزارش آوای شمال؛

  امام جمعه محمودآباد گفت: مردم باید خودشان از دورهمی‌ها در بلندترین شب سال پرهیز کنند؛ در غیر این صورت روزهایی با وضعیت قرمز در انتظار ما است.

  به گزارش آوای شمال؛ حجت‌الاسلام سید داوود موسوی ظهر امروز در حاشیه افتتاح دو بلوار منتهی به بیمارستان شهدا که با عنوان دو شهید مدافع سلامت نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: پروتکل بهداشتی باید رعایت شود تا مجدد به شرایط قرمز بر نگردیم و خستگی مضاعف برای مدافعان سلامت رقم نزنیم.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه این بلوار که منتهی به بیمارستان شهدای محمودآباد است امروز با نام دو شهید مدافع سلامت نام‌گذاری شد، افزود: مردم باید بدانند در شرایط بد بیماری عزیزانی بودند که از جان خود گذشتند تا جان مردم حفظ شود و ما با زنده نگه‌ داشتن نامشان ادای دین کنیم.

  امام جمعه محمودآباد تصریح کرد:‌ نزدیک به یکسال است که مدافعان سلامت از جان خود گذشته و برای حفظ جان مردم شبانه روز ندارند و در جبهه سلامت می‌جنگند بنابراین کمترین کمک ما به آنان دوری از دورهمی‌ها است.

  حجت‌الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: چهره شهید طهماسبی و شهید فلاح شناخته شده است چراکه در ۸ سال دفاع مقدس جنگیدند و امروز هم در سنگر سلامت شهید شدند.

  وی با تاکید بر اینکه در این شب یلدا از دورهمی‌ها فاصله بگیرم تا دوباره خبر ناگوار شرایط کرونایی و قرمز مجدد پیش نیاید، گفت: امیدوارم روزی اعلام شود که کشور ما از این بیماری منحوس پاک شود.

  به گزارش آوای شمال؛ مراسم رونمایی از نام‌گذاری دو بلوار منتهی به بیمارستان شهدای محمودآباد با نام دو شهید سلامت، شهید طهماسبی و شهید فلاح با حضور امام جمعه، رییس بیمارستان شهدا ، رییس شبکه بهداشت محمودآباد، فرمانده سپاه، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

  برچسب ها :

  نظرات