آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ , Wednesday 20 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116022
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سرپرست فرمانداری محمودآباد خبر داد :

  محدودیت‌های منطقه قرمز در شهرستان اعمال خواهد شد

  به گزارش آوای شمال؛

  سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونا در شهرستان تنها مشاغل سطح یک می توانند نسبت به فعالیت اقدام کنند. ‎

  به گزارش آوای شمال/ جلسه فوری ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد روز گذشته ۱۱ آذر ماه به ریاست خسرو طالبی سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد و با حضور قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی و صدیقه حق شناس معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و اعضای ستاد مقابله با کرونا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  خسرو طالبی طی سخنانی در این جلسه اظهارکرد: علیرغم کلیه تلاش های اعضای ستاد متاسفانه شهرستان به علت ابتلای افراد جدید به ویروس کووید ۱۹ از رنگ نارنجی به قرمز تغییر وضعیت داده و کلیه محدودیت های مربوط به شهرهای قرمز در شهرستان اعمال خواهد شد.

  وی گفت: بر این اساس فقط برخی مشاغل صنفی ردیف یک شامل مراکز درمانی و  داروخانه ها و مراکز عرضه مواد غذایی می توانند بدون محدودیت ساعت فعالیت و سایر مشاغل ردیف یک تا ساعت ۱۸ می توانند فعالیت داشته باشند.

  سرپرست فرمانداری محمودآباد اضافه کرد: از فردا محدودیت های تردد از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح در حوزه شهرستان اعمال شده و خودروهای متخلف جریمه خواهند شد و منع تردد درون‌شهری و بین شهری در شهرهای وضعیت قرمز اعمال می‌شود.

  وی همچنین با اشاره به ضرورت اعزام کارکنان دستگاههای دولتی به دورکاری گفت: کلیه دستگاههای دولتی به علت شرایط به وجود آمده باید با یک سوم ظرفیت نیروی انسانی خود به فعالیت ادامه دهند.

  نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره به ابتلای ۱۲ بیمار جدید در محمودآباد به کرونا گفت: انتظار میرود شهروندان پروتکل های بهداشتی و الزام زدن ماسک و خودداری از حضور در مراسم ها و اجتماعات اقدام نمایند.

  رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد تصریح کرد: باید دستگاههای فرهنگی و بهداشت و درمان نسبت به ارتقاء دانش سلامت شهروندان و همچنین آموزش و نهادینه سازی رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان در راستای قطع زنجیره انتقال مبتلایان به ویروس کرونا ، اقدام لازم را بعمل آورند.

  برچسب ها :

  نظرات