آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 116012
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  ایجاد تغییرات عمده در اینستاگرام

  به گزارش آوای شمال؛

  ایجاد تغییرات عمده در اینستاگرام

  آوای شمال/ به نقل از سایت رسمی اینستاگرام، «آدام موسِری» مدیر اینستاگرام در صفحه رسمی این رسانه اجتماعی از تغییراتی جدید و عمده خبر داد.

  مدیر اینستاگرام گفت: امروز ما از تغییرات بزرگی در اینستاگرام در بخش های «Reels tab» و «Shop tab»  خبر می دهیم.

   «Reels tab» یافتن فیلم های کوتاه و سرگرم کننده از سازندگان در سراسر جهان و افرادی مانند شما را برایتان آسان می کند.

  «Shop tab»(بخش فروشگاه) راهی بهتر برای ارتباط با برندها و سازندگان و یافتن محصولات مورد علاقه شماست.

  در اینستاگرام، تمرکز ما همیشه روی جوانان و پدیدآورندگان بوده زیرا آنها صاحب ایده های نو هستند.

  تغییر در حال حاضر به سرعت اتفاق می افتد، از جمله نحوه استفاده هر دو این گروه از اینستاگرام و تعامل با جهان.

  امسال، با همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه و اعمال فاصله اجتماعی همه جانبه جهانی، شاهد انفجار ظهور فیلم های کوتاه و سرگرم کننده در اینستاگرام هستیم.

  ما همچنین شاهد یک حرکت باورنکردنی خرید آنلاین هستیم که تعداد بیشتری از افراد به صورت آنلاین خرید می کنند و جوانان به دنبال تولیدکنندگان مورد علاقه خود برای توصیه در مورد خرید هستند.

  ما اولین بار Reels را چند ماه پیش راه اندازی کردیم و قبلاً حلقه های شگفت انگیز پدیدآورندگان و خلاقان مانند «roller skating»(اسکیت غلتکی) در «@esty»، کمدی از «cameronjhenderson»، انگیزه از «paperboytheprince»، و غیره  را دیده ایم.

  حالا در حال ارائه «Reels tab» هستیم تا مرحله و مکانی باشد که در آن مردم بتوانند خلاقیت خود را با جهان به اشتراک بگذارند و فرصتی برای پیشرفت و پیدا کردن مخاطب داشته باشند.

  با استفاده از «Shop tab»، با الهام گرفتن از پدیدآورندگان دلخواهتان، در اینستاگرام خرید کرده و از مشاغل کوچک پشتیبانی کنید.

  می توانید توصیه های شخصی منتخب سردبیران ما را که توسط «@shop channel» تنظیم شده، ویدیوهای قابل خرید، مجموعه محصولات جدید و موارد دیگر را پیدا کنید.

  ما این تغییرات را چندان ساده نمی گیریم. مدت مدیدی است که صفحه اصلی اینستاگرام را به صورت عمده به روز نکرده ایم. اما اینکه چگونه مردم فرهنگ سازی می کنند و از آن لذت می برند تغییر کرده و بزرگترین خطر برای اینستاگرام این نیست که ما خیلی سریع تغییر کنیم ، بلکه این است که تغییر نکنیم و ارتباطمان با مخاطب قطع شود. ما از طراحی جدید بسیار هیجان زده هستیم و معتقدیم که این برنامه به شما یک تازه سازی بسیار ضروری ارائه می کند، در حالی که به ارزش اصلی سادگی ما پایبند است. ما همچنان به بازخوردها و نظرات و پیشنهادات شما را گوش خواهیم داد تا بتوانیم به بهبود اینستاگرام برای شما ادامه دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات