آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ , Thursday 29 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115867
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آبان, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  کرونا پرشتاب‌تر از گذشته شد/اضافه شدن ۱۴۲ نفر به بیماران کرونایی در مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  کرونا پرشتاب‌تر از گذشته شد/اضافه شدن 142 نفر به بیماران کرونایی در مازندران

  آوای شمال/ روزهای قرمز کرونایی پرشتاب‌تر از گذشته همچنان تداوم دارد.

  درحالی شاهد وضعیت نگران‌کننده کرونایی در استان هستیم که بحث برگزاری مراسم‌ها و کم‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی را شاهد هستیم.

  تکرار روزهای قرمز کرونایی مازندران را در وضعیت نگران‌کننده‌ای قرار داده است که تداوم این شرایط این استان را در وضعیت ناگوارتری قرار خواهد داد.

  سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

  وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۰۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنونن ۵۶۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۳۳ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

  سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ بیمار جدید بستری و ۳۴ بیمار هم  ترخیص شدند.

  وی گفت: ۳۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
  با بستری شدن تعداد ۱۴۲ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به ۷۲۲ نفر رسید.

  برچسب ها :

  نظرات