آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ , Saturday 24 July 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115698
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر, ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان > اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران:

  جشنواره بین المللی سردار صلح به زودی برگزار می‌شود / انتشار فراخوان دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در مازندران/ آوای شمال رسانه ای انقلابی است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ عبدالمهدی حق شناس در بازدید از پایگاه خبری تحلیلی آوای شمال در محمودآباد با اشاره به جایگاه بی بدیل رسانه ها در توسعه هر جامعه ای اظهار کرد: بهتر است، مدیران برای رفع مشکلات و موانع و گام برداشتن بهتر در مسیر توسعه کشور و خدمت شایسته تر به مردم از رسانه ها به عنوان فرصت طلایی بهره مند شوند.

  وی افزود: در همه جای دنیا، رسانه ها محور توسعه و پیشرفت هستند و از آن به عنوان رکن چهارم دموکراسی یاد می شود اما برخی ها از این فرصت مغتنم به درستی استفاده نمی کنند.

  رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با تقدیر از تلاش های مجاهدانه رسانه های در تراز انقلاب و خبرنگاران دلسوز و سختکوش مازندران خاطرنشان کرد: مازندران از استان های پیشرو در تحول رسانه ای است که جا دارد با توجه به محورهای مختلف توسعه ای استان از جمله گردشگری، مسئولان امر نگاه بهتری به مطبوعات مازندران داشته باشند.


  حق شناس با تقدیر از عملکرد شایسته پایگاه خبری تحلیلی آوای شمال(طبرستان) بیان داشت: خوشبختانه مجموعه خبری آوای شمال درشهرستان محمودآباد، رسانه ای در تراز انقلاب است و کارکرد توسعه ای دارد.

  وی با اشاره به مأموریت های بسیج رسانه مازندران گفت: یکی از برنامه های مهم و محوری ما برگزاری جشنواره های موضوعی رسانه است که بر همین اساس، فراخوان دومین جشنواره رسانه ای ابوذر را منتشر کردیم تا با کیفیتی بهتر از سال گذشته با حضور پرشور اصحاب‌ رسانه مازندران برگزار شود.

  رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران ادامه داد: در کنار برگزاری این جشنواره، در صدد برگزاری جشنواره بین المللی رسانه ای “سردار صلح” با محوریت سردار سرافراز جهان اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با موضوع صلح جهانی در دو بخش تیتر و عکس خبری هستیم که به زودی فراخوان این جشنواره نیز منتشر می شود.

  در ادامه این دیدار، علی یوسفی صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی آوای شمال با تقدیر از حضور و توجه بسیج رسانه مازندران به رسانه های مکتوب و مجازی بیان داشت: تعامل بین بسیج رسانه و خانه مطبوعات و رسانه های مازندران می توانند، اتفاقات ارزنده ای را در حوزه مطبوعات استان رقم بزند.
  سخنگوی خانه مطبوعات مازندران از بسیج رسانه به عنوان یار در کنار خانه مطبوعات یاد کرد و افزود: برگزاری جشنواره های موضوعی مشترک، برپایی نمایشگاه های مشترک، کلاس ها و کارگاه های آموزشی از جمله برنامه هایی است که می تواند در توسعه رسانه های مازندران نقش آفرین باشد.

  برچسب ها :

  نظرات