آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  سینماها برای دریافت حمایت عضو انجمن شوند/ تفاهم وزارت بهداشت و جشنواره «سلفی۲۰»

  به گزارش آوای شمال؛

  سینماها برای دریافت حمایت عضو انجمن شوند/ تفاهم وزارت بهداشت و جشنواره «سلفی۲۰»

  آوای شمال/ محمدرضا صابری سخنگو و دبیر انجمن سینماداران کشور گفت: تمام سینماهای کشور برای برخورداری از امتیازات و حمایت‌های وزارت ارشاد و سازمان سینمایی باید عضو انجمن سینماداران کشور شوند و تنها اخبار پیرامون سینماداران از طریق انجمن پیگیری کنند.
  سینماداران می توانند برای پیگیری مسائل خود و طرح سوالات احتمالی با شماره تلفن ۸۸۸۴۶۲۰۸ در تماس باشند.

  *وزارت بهداشت و جشنواره «سلفی۲۰» تفاهمنامه امضا کردند

   تفاهمنامه همکاری میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به منظور هم افزایی در حوزه فرهنگ سلامت و ارتقای سطح کیفی برگزاری این رویداد امضا شد.

  به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی جشنواره، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به منظور قدردانی از تلاش های قهرمانان و نکوداشت یاد شهدای سلامت، هم افزایی در حوزه فرهنگ سلامت و ارتقای سطح کیفی برگزاری این رویداد تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

  این تفاهمنامه در نشستی با حضور کیانوش جهانپور مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و مریم دوستی موسس و دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» در محل وزارتخانه منعقد شد.

  به دنبال این همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حمایت های مادی و معنوی خود را در قدردانی از قهرمانان و شهدای سلامت، برگزیدگان رویداد، معرفی کارشناسان و متخصصان جهت مشورت در ارتباط با کرونا و مباحث سلامت محور جشنواره و حضور نمایندگانی در بخش های مختلف متعهد شده است.

  اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» پاییز ۹۹ به صورت آنلاین برگزار می شود. این رویداد با دریافت ۴۲۰ اثر از فیلمسازان حرفه ای و مردمی در حال حاضر در مرحله انتخاب آثار برای راهیابی به رقابت نهایی و مرحله داوری قرار دارد

  برچسب ها :

  نظرات