آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ , Friday 21 January 2022
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115324
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور, ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  تازه‌ترین آمار کرونایی در مازندران/ از شناسایی ۸۶ بیمار جدید تا ۱۹۹ بیمار بدحال

  به گزارش آوای شمال؛

  تازه‌ترین آمار کرونایی در مازندران/ از شناسایی 86 بیمار جدید تا 199 بیمار بدحال

  آوای شمال/ بیش از دو ماه است که آژیر قرمز کرونایی در استان مازندران روشن شده و طی این مدت مازندران همچنان شرایط قرمز کرونایی را تجربه می‌کند.

  درحالی استان مازندران وارد هفتمین ماه از شیوع ویروس کرونا شد که کماکان بر مدار قرمز کرونایی بوده و نگرانی‌ها در ارتباط با وضعیت بیماری در این استان بالا است.

  موضوع مهمی که وضعیت استان مازندران را در ارتباط با ویروس کرونا بغرنج‌تر می‌کند این است پایان هفته‌ها و تعطیلات این است پر از مسافر می‌شود و همین موضوع است که دغدغه مردم استان بوده؛ مردمی که هر روز نگران‌تر از روز قبل این شرایط حساس را تجربه می‌کنند.

  سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۶ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

  وی افزود: در همین مدت تعداد ۱۰۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم‌اکنون ۵۱۰ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۵۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

  فرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل اظهار کرد: در حال حاضر ۱۷۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.

  وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته۲۰ بیمار جدید بستری و ۳۳ بیمار هم ترخیص شدند.
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: ۴۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

  به گزارش فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۸۶ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۶۸۳ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

  برچسب ها :

  نظرات