آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ , Thursday 28 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115300
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > سیاسی
 •   

  تسهیل خدمات با اجرای طرح میز خدمت از سوی بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علی نجفی صبح امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به اجرای طرح رزمایشکمک مومنانه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: در این راستا باید به سراغ نیازمندان حادثه‌دیده در زمان شیوع کرونا و سایر نیازمندان و خانواده‌های نیازمند رفت.

  وی افزود: اقدامات زیادی در رزمایش کمک مومنانه مرحله اول در ماه مبارک رمضان و رزمایش دوم که در سه مقطع در مازندران همچون سایر استان‌های کشور برگزار می‌شود که بسیج کارمندان نیز برنامه‌ها و اقداماتی را انجام داده است.

  نجفی با بیان اینکه ارائه خدمات بسیج کارمندان سپاه از گلوگاه تا رامسر بوده و فقط در مرکز استان نیست، تصریح کرد: در دهه امامت اقلام و گوشت نذری بین نیازمندان توزیع شد.

  مسؤول بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا مازندران اعلام کرد: مرحله دوم رزمایش مصادف شد با روز کارمند که با محوریت شهید حسین مرتضوی‌زاده شهید شاخص بسیج کارمندان کشور و شهید قاسم سلیمانی برنامه برگزار شد و از ۱۴ دستگاه و اداره کل در سطح استان دعوت کرده تا در این رزمایش مشارکت داشته باشند.

  وی عنوان کرد: از مجموع این ۱۴ اداره کل استان ۶۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر کدام ۳۰۰ هزار تومان به طور میانگین تهیه و توزیع شده است.

  نجفی در خصوص اجرای طرح میز خدمت از سوی بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا گفت: برای شهرها و روستاهایی که در سطح استان از برخی نعمت‌ها همچون برق و جاده دسترسی برخوردار نیستند، مدیران ادارات را پای کار آورده تا درصدد کمک به مناطق آسیب‌دیده باشیم.

  مسؤول بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا مازندران ادامه داد: با شناسایی مناطق آسیب‌دیده و کم برخوردار از سوی سپاه مقاومت هر شهرستان اقدام به کمک‌رسانی خواهیم کرد.

  وی گفت: خدماتی همچون ساخت استادیوم ورزشی، برق‌دار کردن روستاها، آسفالت راه دسترسی و کمک به افراد ناتوان در مناطق شناسایی شده از اقداماتی است که با میز خدمت مقدمات اجرا و تسهیل و تسریع در تحقق آنان در هر شهرستان انجام می‌پذیرد.

  نجفی یادآور شد: ارائه میز خدمت یه موضوع و پیگیری و حل مشکلات آن منطقه آسیب‌دیده موضوع دیگر بوده که از سوی بسیج ادارات و کارمندان بررسی می‌شود تا به نتیجه برسد.

  مسؤول بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا مازندران در پایان گفت: در هفته دولت امسال ۳۸ میز خدمت جهادی بیرون از نهاد اداری و ۲۶ میز خدمت درون نهادها از سوی بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا در سطح استان برای پیگیری و کمک به مناطق آسیب دیده ارائه شده است.

  برچسب ها :

  نظرات