آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115179
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور, ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  آآغاز محدودیت‌های ترافیکی ۷ روزه تعطیلات محرم در محورهای شمال/ یک‌طرفه شدن کندوان

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: امروز شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیرهای ورودی محورهای شمال هستیم به‌طوری‌که تردد خودروها در برخی مقاطع محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین است.

  وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی ۷ روزه به‌مناسبت تعطیلات محرم از ظهر امروز در محورهای شمال، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت دو بامداد روز بعد و همچنین از ساعت ۶ روزهای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه تا ساعت دو بامداد روز بعد ممنوع است.

  رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه ممنوعیت تردد تریلی در محور هراز همچنان در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه طی روزهای شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه هفته آینده از مسیر شمال به جنوب در محور هراز به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  این مسؤول به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت  همچنان از محور کندوان اشاره کرد و یادآور شد: امروز تردد خودروها از سمت جنوب به شمال به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  قدمی ادامه داد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه در محور کندوان طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری از سمت جنوب به شمال و طی روزهای شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه از شمال به جنوب به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ رور یک‌شنبه از مسیر شمال به جنوب ممنوع خواهد بود.

  رئیس پلیس راه مازندران در پایان با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری و همچنین مدیریت بحث سفر، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شهروندان درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان است.

  برچسب ها :

  نظرات