آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , Tuesday 21 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115174
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور, ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  عسل‌ جنگلی به کام یک سودجو تلخ شد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ کامیار ولی پور مدیر روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ماموران اداره پارک ملی پابند هنگام گشت و کنترل در ارتفاعات این پارک یک متخلف سودجو که با طمع برداشت عسل جنگلی یک اصله درخت را قطع کرد، شناسایی کردند.
  او افزود: این متخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
  ولی پور گفت: در ماموریت دیگر ماموران یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی پابند هنگام گشت و کنترل در حوزه استحفاظی دامدار متخلفی که اقدام به انتقال غیرمجاز بیش از ۱۰۰ راس گاو به منطقه جنگلی پارک ملی پابند کرده بود، با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

  دستگیری دو شکارچی غیرمجاز در نوشهر و فریدونکنار

  ولی پور مدیر روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست نوشهر هنگام گشت و کنترل در مناطق جنگلی لشکنار یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
  او افزود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست فریدونکنار نیز هنگام گشت و کنترل در حوزه استحفاظی یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری، دو قطعه پرنده و سایر ادوات شکار دستگیر کردند.
  ولی پور ادامه داد: هر دو متخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

  دستگیری دو شکارچی قرقاول در بهشهر

  ولی پور مدیر روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست بهشهر با همکاری ماموران نیروی انتظامی هناگم گشت و کنترل در منطقه هزارجریب دو شکارچی غیرمجاز را دستگیر کردند.
  او با بیان اینکه این متخلفان محیط زیست با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: لاشه ۴ طاقه قرقاول و دو قبضه سلاح شکاری از این شکارچیان غیرمجاز کشف شد.

  برچسب ها :

  نظرات