آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115102
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد, ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  آسایش و آرامش امروز مرهون جانفشانی آزادگان است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سردار “حسین اشتری” در حاشیه جلسه شور فرماندهان ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و تبریک این روز به مردم انقلابی، جامعه ایثارگری و آزادگان غیور اظهار داشت: بی تردید امنیت، آرامش و آسایش حاکم بر ایران اسلامی مرهون فداکاری و جانفشانی آزادگان سرافرازی است که مجاهدانه و بااقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و از کیان و تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کردند.

  وی ادامه داد: ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی آن هم در شرایط حساس داخلی کشور در آن دوران و همچنین عملیات روانی دشمنان، سبب تجدید قوای سایر رزمندگان و تشدید استقامت مردم شد و حضور آنان در کشور موجبات خیر و برکت را فراهم کرد.

  فرمانده ناجا با بیان اینکه استقامت آزادگان در دوران اسارت و تحمل شکنجه های دشمن مثال زدنی است، تصریح کرد: رزمندگان با روحیه بالا و مقاومت پای آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی و اعتقادات خود ایستادند؛ آزادگان، ارزشمندترین سرمایه های این نظام مقدس هستند و ۲۶ مرداد ماه هر سال  فرصت مغتنمی برای تجلیل از عزیزانی است که عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

  سردار اشتری با بیان اینکه همواره قدردان جامعه ایثارگری به ویژه خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز هستیم، تاکید کرد: برخود وظیفه می دانیم که از این دلاورمردان قدردانی کنیم، تجلیل و خدمات دهی شایسته به این قشر عزیز کم ترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

  گفتنی است، در پی شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در حاشیه جلسه شورای فرماندهی از چند آزاده سرافراز ناجا به نمایندگی از جامعه بزرگ آزادگان با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

  برچسب ها :

  نظرات