آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 115003
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  روزبه حصاری: افتخار می کنم از عرصه تئاتر وارد بازیگری شدم/ با همدلی کرونا را شکست بدهیم

  به گزارش آوای شمال؛

  روزبه حصاری: افتخار می کنم از عرصه تئاتر وارد بازیگری شدم/ با همدلی کرونا را شکست بدهیم

  آوای شمال/ روزبه حصاری، بازیگر که مهمان برنامه«فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیا بود، گفت: افتخار می کنم که از عرصه تئاترکارم را شروع کردم. فرصت معاشرت و یادگیری از بزرگانی را داشتم که شاید به نام شهرت نداشته باشند اما از نظرعلم و معرفت انسان هایی هستند که کنارشان می شود نفس کشید و آموخت و زندگی کرد. سختی هایی به نظر می رسد اما هر لحظه برای من خوب بوده است. امیدوارم به تئاتر بازگردم.

  او افزود: فکر می کنم از خدا بترسیم کافی باشد. ولی در کل کرونا مقوله نگران کننده ای است. اگر رعایت می کنم برای این است که باید مراقب اطرافیانم باشم. فکر می کنم باید مراقب اطرافیانمان باشیم. نیاز داریم همدل باشیم و کرونا را ریشه کن کنیم.

  بازیگر «بچه مهندس» که پرسپولیسی است، درباره بازیکنان موردعلاقه اش یادآور شد: علی کریمی، علی پروین و علی دایی برای ما پرسپولیسی های واقعی هستند. نمی توانم تفکیک کنم. هر کدام در اصل و نسل خود سزاوار ستایش هستند. علیرضا بیرانوند شاه گل پرسپولیس است. بسیاری از بازیکنان استقلال هم بزرگ هستند. در بین بازیکنان جوان تیم منش وحید امیری را دوست دارم. سید جلال حسینی ستون تیم است. اصولا همیشه برای من تیم مهم است. در زندگی هم کار تیمی برایم مهم تراست.

  حصاری درباره دیگر فعالیت هایش توضیح داد: کار نوازندگی و خوانندگی می کنم. در حوزه های دیگر هم دوستان لطف دارند پیشنهادهای دیگری می دهند. ولی کار ما به حوزه رسانه و تبلیغات و … ارتباط پیدا می کند. تلاش می کنم با دوستان متخصص کار کنم و کار تیمی کنم. اینکه فکر کنیم در همه چیز، همه چیز دانیم به فساد ذهن می رسد. باید مشاوره گرفت.

  وی در پایان درباره زندگی شخصی اش هم اظهار کرد: ازدواج سنت پیغمبر است و بنیان خانواده است. من همیشه به پدرم چشم می گویم ولی الان وقت ازدواج ندارم.

  برچسب ها :

  نظرات