آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , Tuesday 21 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114947
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مرداد, ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سی و نهمین جلسه ستاد مقابله با کرونای محمودآباد برگزار شد / فرماندار محمودآباد: برای مقابله با کرونا قرنطینه ممکن نیست

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سی و نهمین جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان محمودآباد به ریاست شریعت فرماندار محمودآباد و با حضور محمدی معاون سیاسی فرماندار، سرهنگ علیزاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه و توان رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضای ستاد صبح امروز یکشنبه برگزار شد.

  فرماندار محمودآباد با اشاره به ماندگاری ۷۲ ساعته ویروس کرونا بر روی پلاستیک گفت: توزیع کیسه های پلاستیکی در نانوایی ها به دلایل بهداشتی و ملاحظات محیط زیستی و همینطور بخاطر ماندگاری تا ۷۲ ساعته ویروس کرونا بر روی پلاستیک ممنوع است، مردم ترجیحا کیسه های پارچه ای را جایگزین نمایند.

  علیرضا شریعت در ادامه افزود: اکیپ های بازرسی و نظارت شهرستان تساهل و تسامح رو در برخورد با واحدهای صنفی متخلف که امکان تجمع بالاتری ایجاد می کنند کنار بگذارند، مردم انتظار برخورد های جدی تری را دارند.

  وی در اوامه در خصوص پروتکل های بهداشتی گفت: پروتکل های بهداشتی ظرفیت بالایی در پیشگیری و مقابله با کرونا ایجاد می‌کند که حصول نتیجه بهتر منوط به افزایش نظارت ها و اجرای دقیق همین پروتکل ها از طرف مردم و دستگاه های اجرایی ست.

  فرماندار محمودآباد در خصوص قرنطینه شدن شهرستان خاطر نشان کرد: مطابق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا قرنطینه ممکن نیست و قطعی ترین راه حل در دسترس در شرایط فعلی تغییر در سبک زندگی و عمل به شیوه نامه های سه گانه بهداشتی تشخیص داده شده است.

  شریعت همچنین از مجموعه سپاه و بسیج و نیروی جهادی تقاضا داشت تا جهت هم افزایی بیشتر و بالا رفتن ضریب اطمینان و برون رفت از وضعیت قرمز، همچون گذشته در کنار ستاد مقابله با کرونای شهرستان قرار بگیرند.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات