آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , Tuesday 21 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114893
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  توزیع بسته‌های معیشتی به نام شهدا در آستانه عید غدیر

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ با شیوع کرونا فعالیت‌های جهادی به منظور کمک به نیازمندان آغاز شد و پس از فرمایش مقام معظم رهبری و توصیه به همدلی و کمک مؤمنانه، این اقدامات توسعه یافت. به طوری که در هر گوشه و کناری از هیأت‌ها و امامزاده‌ها گرفته یا مساجد و حتی منازل خیران، بسته‌های معیشتی تهیه و بسته شده و بین نیازمندان توزیع شد.

  اما پس از مدتی با کاهش ابتلا به کرونا، اقدامات فعالان این عرصه هم کمرنگ شد و اکنون با اوج‌گیری کرونا و لزوم همدلی بیشتر در دهه ولایت، بسیاری از حرکت‌های خداپسندانه از سر گرفته شد.

  پایگاه جهادی شهید انتظاری که از پایگاه‌های فعال در عرصه مبارزه با کرونا به شمار می‌رود، از همان ابتدای شیوع کرونا با تهیه مواد بهداشتی و تجهیزات مورد نیاز به مهار این ویروس اهتمام ورزید.

  حتی پس از توصیه رهبر معظم انقلاب برای کمک به نیازمندان، برنامه توزیع بسته‌های معیشتی را در دستور کار قرار داده و در مرحله نخست بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و بین خانوادهای نیازمند توزیع کردند که هر بسته معیشتی به نام یک شهید بود و اسم یک شهید روی آن نقش بسته شد.

  به گفته یوسف بالو یکی از اعضای پایگاه جهادی شهید انتظاری، توزیع بسته‌های معیشتی در چندین مرحله صورت گرفت و در آستانه عید غدیر نیز نیروهای جهادی پایگاه شهید انتظاری با تهیه بسته‌های معیشتی قرار است جمعه ۱۷ مرداد همزمان با شب عید غدیر بیش از ۲۵۰ بسته معیشتی را به نام شهدا بین نیازمندانی که شناسایی شده‌اند، توزیع کنند.

   پایگاه جهادی شهید انتظاری در محله شهدا پس از شیوع کرونا بیش از ۴ مرحله اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرده است؛ به طوری که تاکنون حدود یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی با کمک‌های مردمی تهیه و بین نیازمندان توزیع کرده است. در این بسته‌های معیشتی علاوه بر روغن، حبوبات، گوشت مرغ و گوسفند و همچنین چند قلم کالای اساسی قرار داده می‌شود و همزمان با شب عید غدیر این بسته‌ها بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات