آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , Saturday 4 December 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114885
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مرداد, ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  تفتی در «عید همدلی»: ازدواجم لحظه آخر لغو شد/ دختر به بازیگر دادن ریسک دارد

  به گزارش آوای شمال؛

  تفتی در «عید همدلی»: ازدواجم لحظه آخر لغو شد/ دختر به بازیگر دادن ریسک دارد

  آوای شمال/ کامران تفتی مهمان نخستین قسمت برنامه «عید همدلی» بود که از قربان تا غدیر با اجرای باربد بابایی هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

  تفتی در ابتدا ضمن توضیح حال و هوای خود در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، گفت: این روزها خیلی سخت گذشت مخصوصا برای بچه های تئاتر و همچنین این سختی بیشتر خواهد شد، خیلی از هنرمندان این روزها آسیب دیده اند. خیلی از دوستان در فضای تدریس کار می کنند مثل خود من تا چراغ تئاتر را روشن نگه داریم، سالها طول کشیده بود مردم با تئاتر آشتی کنند ولی حالا اوضاع متفاوت شده و همه همکاران تئاتری من خیلی به کمک احتیاج دارند، کاش کسی بتواند کاری کند و حمایتی انجام دهد.

  مجری برنامه «وقتشه» درباره تجربه های اجرایش نیز اظهار کرد: سعی میکنم در حیطه اجرا خودم را به مجریان کاربلد نزدیک کنم، به عنوان کسی که کار فرهنگی میکند و سالها در این رشته کار کرده ام خیلی خصاصت است که فقط سالی یک سریال کار بکنم و دوست دارم کارهای مختلف انجام دهم. اگر در حوزه موسیقی یا اجرا وارد شدم صرفا برای این بوده که ابعاد دیگری را تجربه کنم. احساس میکنم هرکسی تلاش میکند خداوند به میزان خلوصش او را کمک میکند.

  این بازیگر تئاتر در پاسخ به سوال باربد بابایی که پرسید آیا تا به حال شده اجرای بازیگری را ببینی و به خودت بگویی کاش اجرا نمیکرد، پاسخ داد: اولین بار به خودم گفتم! احساس میکنم کم کاری کرده ام که زودتر وارد این حوزه نشدم چه در حوزه موسیقی چه اجرا، سعی میکنم به آن کاری که انجام می دهم باور داشته باشم، اگر نقصی داشته باشم مخاطبم به من می گوید، اگر نقصی داشته باشم پیش کسی که سابقه طولانی تری در آن حوزه داشته باشد می روم تا به من کمک کند.

  وی درباره وقت ازدواجش توضیح داد: زمان ازدواج من چند وقت پیش بود اما در لحظه آخر به خاطر مسائلی نشد و از این بابت خیلی ناراحتم، به بازیگر دختر دادن ریسک زیادی دارد و من خودم این کار را نمیکنم. بازیگرها شغل پرتلاطم و سختی دارند و باعث میشود روان پریشانی داشته باشند، البته من خودم را میگویم چون وقتی در نقشی قرار میگیرم در جهان آن نقش زیست میکنم و این سخت است.

  کامران تفتی درباره گفتار شیرین و جذاب برای مردم گفت: شیرین حرف زدن کاری ندارد، میتوان با خواندن چند کتاب به راحتی درباره موضوعی شیرین حرف زد. بزرگترین خصیصه حضرت علی (ع) از نظر من این بود که ایشان در زندگی تبختر و تحکم در مقام نداشتند چرا که ضعیفترین و نیازمندترین فرد جامعه برایش اهمیت داشت و به نظرم اگر همینقدر را محض ادعا هم که شده از ایشان یاد بگیریم کافی است.

  «عید همدلی» ویژه برنامه شبکه دو برای اعیاد قربان تا غدیر هرشب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ از این شبکه به روی آنتن می رود، حال خوب، ترویج کمک به ایتام در عید غدیر و گذراندن شب های تابستان ۹۹ با اتفاقات ویژه این برنامه قرار است گره بخورد.

  برچسب ها :

  نظرات