آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , Wednesday 22 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114823
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  وضعیت بحرانی محمودآباد/ تکمیل ظرفیت بخش‌های ICU و CCU بیمارستان محمودآباد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا شریعت بعدازظهر امروز در جلسه ستاد برگزاری رزمایش دوم کمک مومنامه با حضور حجت‌الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد، بخشداران مرکزی، سرخرود، فرماندهی انتظامی و سپاه و سایر مدیران ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با قدردانی از مشارکت خیران و مردم فهیم محمودآباد در برگزاری دور اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه، اظهار کرد: کرونااقتصاد بخش زیادی از خانواده‌ها را نشانه گرفته و نیاز است با یاری یکدیگر در این شرایط سخت به کمک اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه برویم.

  *وضعیت بحرانی محمودآباد/ تکمیل ظرفیت بیمارستان

  وی وضعیت این شهرستان را بحرانی عنوان کرد و افزود: تمام ظرفیت بخش‌های ICU  و CCU بیمارستان محمودآباد تکمیل شده و شهرستان آمل نیز ظرفیت پذیرش مبتلایان جدید را ندارد.

   فرماندار شهرستان محمودآباد تصریح کرد: انتظار می‌رود در این شرایط بحرانی که با جان مردم مستقیماً درگیر است شهروندان در اجرای پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک اهتمام بیشتری داشته باشند.

  *تشدید نظارت بر فعالیت اصناف پرخطر

  شریعت با قدردانی از سعه صدر و همراهی بازاریان و کسبه و اصناف از زمان شیوع ویروسکرونا تاکنون، گفت: به منظور نظارت بر اجرا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازار، اکیپ بازرسی در قالب هیأتی از مدیران ادارات شهرستان راه‌اندازی شده و همه روزه بازدید و سرکشی صورت خواهد گرفت.

  *ضرورت همراهی همه مردم با سپاه  در اجرای رزمایش کمک مومنانه

  حجت‌التسلام سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: مردم فهیم محمودآباد و سرخرود در روزهای سخت و تنگ اقتصادی در کنار هم بودند و جلوه‌های زیبایی از سخاوت و همکاری را در اجرای مرحله اول رزمایش مواسات وکمک مومنانه بودیم.

  وی افزود: متاسفانه ویروس منحوس کرونا علاوه بر اینکه سلامت و حیات جامعه را نشانه گرفته در حوزه اقتصادی معیشت مردم نیز در این وضعیت سخت و سخت‌تر شده است و برگزاری مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه به همت سپاه و ادارات و خیران می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات معیشتی مردم را حل کند.

  *پرهیز از کمک‌های جزیره‌ای و موازی

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه سپاه متولی برگزاری این رزمایش است، تصریح کرد: همه باید سپاه را در اجرای این رزمایش همراهی کنند و انتظار می‌رود افراد نیک اندیش و نیکوکار به‌صورت جزیره‌ای و موازی با سپاه رفتار نکنند و تمامی آحاد جامعه کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل سپاه دهند تا به‌صورت یکپارچه به افراد شناسایی شده از سوی سپاه اهدا شود.

  برچسب ها :

  نظرات