آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ , Wednesday 20 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114748
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  خطر پلمب بیخ گوش ۴۰ مکان ورزشی در آمل/ تداوم بازرسی‌ها در پی شیوع کرونا

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/  اسماعیل پهلوان شنبه شب در سومین جلسه کارگروه بازرسی و نظارت بر اماکن ورزشی این شهرستان، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی فعالیت اماکن ورزشی و باشگاه‌ها برای مدیریت هر چه بهتر بازرسان اماکن ورزشی وارد میدان شدند.

  وی با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی همه بازرسان و کارشناسان کارگروه بازرسی و نظارت به همراه بازرسان هیأت پزشکی ورزشی آمل، افزود: رشد خوبی از لحاظ کمیت و کیفیت در بازرسی‌ها داشتیم و با باشگاه‌های متخلف برخورد جدی انجام شد.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، تصریح کرد: با وجود تعطیلی فعالیت برخی رشته‌های ورزشی و نظارت بر فاصله‌گذاری و نام‌نویسی در سامانه مشاغل وزارت بهداشت و درمان خواستار تداوم و نظارت مستمر بر فعالیت باشگاه‌ها و اماکن ورزشی هستم.

  این مسؤول با بیان اینکه در جریان بازرسی‌ها موارد و نکات مهم مشاهده شد که لازم است حتما مدیران باشگاه‌ها نسبت رفع ایرادها و نواقص در کوتاه‌ترین زمان اقدام کنند، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی لازم با نیروی انتظامی و اماکن عمومی شهرستان آمل اخطار پلمب برای ۴۰ مکان ورزشی صادر شد.

  پهلوان با اعلام اینکه مدیران اماکن اجتماعی که اخطار پلمب گرفتند باید حداکثر به مدت ۱۵ روز نواقص و ایرادها را رفع کنند، بیان کرد: در غیر این صورت بر خلاف میل باطنی با مدیران متخلف بدون هیچ چشم‌داشت برخورد و اقدام به پلمب می‌کنیم.

  وی با قدردانی از همکاری مسؤولان اداره شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی آمل، گفت: هم‎اکنون مرحله دوم بازرسی‌ها آغاز شده و در این دوره مدارس ورزشی و کانون‌های ورزشی در اولویت هستند.

  برچسب ها :

  نظرات