آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114452
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ خرداد, ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  بازداشت کلاهبردار ۲ میلیاردی در شهرستان” تنکابن “

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ محمدصادق شاه‌نظری با اعلام این خبر، افزود: در پی مراجعه یک شهروند به پلیس مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی از وی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند، متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری با معرفی خود به عنوان یکی از نزدیکان مقامات کشوری به بهانه اخذ وام میلیاردی اقدام به کلاهبرداری ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریالی از این شهروند کرده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن خاطرنشان کرد: با دریافت مشخصات فرد کلاهبردار، ماموران پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی متهم را شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند، متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی و کلاهبرداری از این شهروند اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

  *کشف چوب قاچاق در سوادکوه شمالی 

  حمیدرضا فرهودی از کشف یکی و نیم تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران گشت انتظامی این فرماندهی حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی به ۲ خودروی وانت نیسان حامل مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن ها را متوقف کردند.

  وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش چوب‌های کشف شده را بالغ بر ۲۵ میلیون ریال برآورد کردند، افزود: در این راستا ۲ نفر نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

  فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی در پایان با اشاره به پیامدهای ناشی از قطع بی‌رویه درختان و قاچاق فرآورده‌های جنگلی از مردم خواست: برای جلوگیری از سودجویی‌های افراد فرصت، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  برچسب ها :

  نظرات