آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ , Wednesday 20 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114321
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  پذیرش بیماران غیرکرونایی در تمام مراکز درمانی تأمین اجتماعی

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ابوالفضل آفریده مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۸ هزار و ۷۸۱ نفر در مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی بستری شدند که از این تعداد ۱۸۷۵ نفر جان خود را از دست دادند. در حال حاضر ۶۸۰ نفر از آنها بستری هستند و مابقی نیز درمان و مرخص شدند.

  وی یادآور شد: متأسفانه چند استان کشور از جمله خوزستان، کرمان، خراسان، آذربایجان شرقی و لرستان بیشتر از استان‌های دیگر درگیر شیوع ویروس کرونا هستند که البته استان تهران هم با توجه به جمعیتی که دارد، همچنان با این ویروس درگیر است.

  مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: خوشبختانه سیر شیوع ویروس کرونا کندتر شده است و در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی طی پنج روز گذشته حدود یکصد نفر در خصوص بیماری کرونا بستری شده‌اند، البته سیر این بیماری نزولی نشده، ولی در حال کند شدن است.

  آفریده با اشاره به اینکه عمده اقدامات در خصوص بیماری کرونا در مراکز درمانی وزارت بهداشت صورت می‌گیرد، گفت: در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی براساس پروتکل‌های بهداشتی، ضدعفونی لازم انجام می‌شود و در حال حاضر اکثر بیمارستان‌های این سازمان روال عادی را طی می‌کنند و از مردم درخواست می‌شود در صورت بیماری، از خوددرمانی پرهیز کنند و به بیمارستان‌ها مراجعه داشته باشند و خدمات لازم را دریافت کنند.

  مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد: تمام مراکز درمانی تأمین اجتماعی براساس پروتکل‌های بهداشتی، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی را در دستورکار قرار داده است که در طی فرایند بستری و درمان بیماران با مشکلی مواجه نشوند.

  آفریده گفت: در تمام مراکز درمانی تأمین اجتماعی، خدمات درمانی به بیماران غیرکرونایی نیز داده می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات