آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ , Tuesday 19 October 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114280
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  هیچ آتش نشانی نباید دغدغه معیشت داشته باشد

  به گزارش آوای شمال؛


  آوای شمال/ 
  شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد : بعد از واقعه پلاسکو نگرش مردم به آتش نشانان در سطح ملّی تغییر کرده و جامعه قدردان زحمات این قشر کوشا می باشد.

  علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد به اتفاق حق شناس معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و رنجبر بخشدار مرکزی و صیقل وازی شهردار محمودآباد و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد شامگاه امروز از ساختمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محمودآباد بازدید و با پرسنل دیدار و گفتگو کردند.

  فرماندار شهرستان محمودآباد در این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات اثر بخش صورت گرفته در آتش نشانی شهرداری محمودآباد گفت: برخی از مشاغل حساس و خاص هستند و نباید به مانند سایر کارمندان دیده شوند و آتش نشانان جز مشاغل خاص محسوب می شود و نباید نسبت به آنان غفلت کرد و همواره آرامش فکری آنان باید تامین شود و هیچ آتش نشانی نباید دغدغه معیشت داشته باشد.

  شریعت با اشاره به توسعه بلند مرتبه سازی در شهرهای ساحلی سرخ رود و محمودآباد تاکید کرد: باید اطفاء حریق و مسائل ایمنی و امداد و نجات بطور جدی در ساختمان های بلند مرتبه دیده شود و شهرداری ها باید در اجرای قانون و حفظ امنیت جانی شهروندان هیچ تعارفی با هیچ کسی نداشته باشند.

  وی افزود: باید در حوزه ایمنی و امداد رسانی در ساختمان سازی کار کارشناسی صورت پذیرد و باید در این بخش آتش نشانی ها ورود جدی تری داشته باشند.

  نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد یکی از اقدامات خوب آتش نشانی شهرداری محمودآباد را آموزش در مهدهای کودک و مدارس شهرستان عنوان کرد و افزود: بخش اعظمی از درجازدن ها در کشورهای جهان سومی و در حال توسعه نداشتن نگاه جدی و عملی به حوزه آموزش می باشد.

  در پایان این دیدار فرماندار محمودآباد ضمن تجلیل و قدردانی از زحمات حسن ذبیح پور مسئول آتش نشانی شهرداری محمودآباد طی حکمی وی را به عضویت ستاد مدیریت بحران و شورای ترافیک شهرستان منصوب کرد.

  برچسب ها :

  نظرات